HB1 Design & Budget Hotel

HB1 Design & Budget Hotel
4,71 34
HB1 Design & Budget Hotel

Moderní HB1 Hotel Schönbrunn má stylově zařízené pokoje, v koupelně najdete zážitkovou sprchu a nechybí v nich LCD TV. Součástí hotelu je střešní bar s úžasným výhledem na zámek. Snadno se odsud dostanete do centra města.

Linzer Straße 6-8
Vienna, 1140
Rakousko
wien@hb1.at
Webstránka
+43(0)1/7866200

Recenze hotelu

34 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Adriana Králiková

Pobyt splnil očakávania - izby a hotel zodpovedali popisu, poloha hotela výborná. Raňajky boli štandardné, dostatočný výber. Personál hotela bol ústretový, počas pobytu sa nevyskytli žiadne problémy.

Hana Doležalová

Hotel pěkný, moderní. Snídaně slušná.

Dana Ušalová

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, byli jsme v tomto hotelu s manželem již podruhé, vše perfektní!!!!

Petr Studený

Vše odpovídalo popisu, velice ochotný personál, čistota v hotelu.

Jana Mobers Lednicka

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava báječná. Personál milý a vstřícný. Děkujeme a v budoucnu se ubytuji na stejném místě.

Erika Hovjacká

Vše v pořádku, hotel čistý, zařízení dostačující, snídaně luxusní.

2 Paulová

Čo by som na hoteli vyzdvihla je to, že je na perfektnom mieste, hneď pred ním stoja električky a dostanete sa kamkoľvek. Takisto ma mi veľmi páčila izba, veľmi čistá a pekná kúpeľna a klimatizácia - kúrenie, super, potešilo!!! Bála som sa, že na hoteli bude zima a všade bolo teplučko. Jediné, čo ma sklamalo trošku, bol výhľad, ktorý sme mali na raňajkách, vraj mal byť do záhrad Schoonbrunu, ale teda v skutočnosti nič nevidíte :D Takisto výhľad z izby, iba na tapetu so stromami nalepenú na stene bol vtipný...Okrem "výhľadov" sa naozaj nemám na čo sťažovať, super! Napokon tie si můžete užiť aj inde vo Viedni! Celkovo odporúčam!!!

Jitka Humlová

Vše bylo ok, personál, snídaně, poloha hotelu, takže jsme byly s dcerou spokojeny.

Jitka Kočvarová

Hotel metrem blízko centru města, pokojíky malé, ale nově renovované a čisté. Snídaně vyhovující, jen relativně málo místa při přeplněném hotelu. O česky mluvícím personálu si můžete nechat zdát, ale to snad dnes už nikomu nevadí. Pokud plánujete kupovat Wiener karte, tak si předem zjistěte, kde se dá koupit, protože je to jen na málo místech a personál hotelu vám nedokáže poradit. Celkově výborný poměr cena:výkon:kvalita. Určitě můžeme doporučit.

Marcela Hyblová

Velice jsme byli spokojeni. Pokoje sice malé, ale čisté. Koupelna velice pěkná. Strava super a personál ochotný. Všem doporučuji. Jestli bude ještě nabídka, tak určitě koupíme.

Dominik Šípek

Hotel byl vkusně zařízený a čistý. Jen pokoje mají dost malé. Personál byl milý.

Lucie Masná

Velmi dobré umístění, kousek od Schonbrunu, výborné snídaně, pěkné pokoje, koupelny, pohodlné postele a klimatizace.

Zuzana Řádová

Hotel je na rušnější ulici, tak jsme i přes velmi teplé počasí v noci nevětrali. Hotel se nachází v blízkosti tramvajové zastávky s dobrou dostupností do centra Vídně. Personál byl vstřícný, poslední den pobytu jsme si mohli nechat zavazadla v recepci hotelu do odpoledních hodin a tak jsme před odjezdem stihli ještě návštěvu nedaleké ZOO.

Jaromír Chaloupka

Celkově jsme byli s pobytem velmi spokojeni. Hotel a pokoj čistý, personál příjemný. Vše, co bylo na kupónu uvedeno, tak jsme i obdrželi. Snídaně bohaté, s krásným výhledem na Schönbrunn. Hned vedle hotelu je Penny market, fastfood a kolokrám s posezením, kde večer i vaří. V blízkosti hotelu autobusová zastávka, dá se pohodlně dojet na metro (2 zastávky) a pak do centra do 15 minut.

Radek Kohák

Hotel působí přátelským dojmem a nemáme mu co vytknout.

Erika Skupeňová

Super hotel, jednoduchý, ale čistý. Ochotný a milý personál, dobré a bohaté raňajky. Pobyt presne splnil očakávania.

Václav Holenda

Plná spokojenost, personál vstřícný, služby na úrovni.

Ludmila Hánová

Všechno bylo perfektní, strava i personál.

Danuše Procházková

Ubytování bylo pěkné, inzerovali výhled z terasy hotelu na zámek, ale bohužel toto platí jen ráno při snídani, jinak je prostor zavřený. Výhled je velmi pěkný, škoda, že zde nelze posedět večer a že zde není malá kavárnička nebo prostor pro posezení hostů. Služby i chování personálu bylo dobré, snídaně byly rozmanité, chutné, výborné.

Ema Šimečková

Tato nabídka má skvělý poměr ceny a kvality. Hotel je příjemný, personál ochotný, snídaně vynikající. Dostat se do centra Vídně zabere jen chvíli.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím