Hotel Conrad ****

Hotel Conrad ****
4,43 7
Hotel Conrad ****

Hotel Conrad**** Vás na první pohled zaujme zajímavou architekturou, uvnitř se však již můžete těšit na krásně zařízené pokoje s kompletním vybavením (LCD TV, set na přípravu kávy a čaje, fén...), které jsou sladěné v tónech hnědé a zlaté. Restaurace hotelu se specializuje na řeckou kuchyni. K posezení láká kavárna nebo bar. Součástí hotelu je wellness centrum, kde si užijete relaxaci v jacuzzi nebo sauně.

ul. Josepha Conrada 29
Kraków, 31- 357
hotel@conradhotel.pl
Webstránka
+(48) 12 293 00 00
+(48) 60 013 41 24

Recenze hotelu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Kateřina Charbuláková

Hotel blízko rušné cesty, hluk. Služby v pořádku. Do centra 20 minut autobusem, zastávka nedaleko. Snídaně výborná, obrovský výběr.

Stanislava Koucká

Prostředí hotelu odpovídalo nabídce, se službami jsme byli spokojeni.

Pavel Lískovec

Byli jsme spokojeni, využili jsme pouze stravu - snídani a ta byla výborná.

Jana Turoňová

Naprostá spokojenost, personál milý, ochotný, snídaně perfektní, ubytování až na malé nedostatky taky super.

Elena Divecká

Ubytování a servis bylo perfektní, všechno fungovalo dle mých představ.

iveta si

Hotel nový, prostorný, pěkný a čistý, personál příjemný, parkování bez problému. Dali jsme si snídaně a výběr formou bufetu byl naprosto excelentní :) Při objednávání termínu a uplatňování voucherů z hotelu komunikovali obratem. Hotel stojí podél hl. tahu do města a ubytovaní jsme byli ve 2.patře na stranu ke komunikaci a se zavřenými okny do pokoje pronikal velký hluk (chyba stavby jako takové, že nepoužili odhlučňující výplně otvorů). Dále bylo zajímavé, že personál ač Poláci, zásadně s hostem hovořili anglicky. To mi přišlo škoda, polsky rozumím dobře a oni česky by určitě rozuměli také a když jsem v Polsku, chtěla jsem poslouchat polštinu, která mi přijde poslechově lahodná.

Jan Masopust

Ano, byli jsme spokojeni, kvalitní hotel i služby, pouze by bylo vhodné upřesnit informaci o veřejné dopravě do centra města.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím