Hotel Zámek Mostov

Hotel Zámek Mostov
4,49 37
Hotel Zámek Mostov

Zámecký hotel Mostov nabízí dva typy ubytování - zámecké komnaty nebo pokoje v nově zrekonstuovaném mlýně. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny. Region má bohatou historii a nachází se zde mnoho zajímavých historických památek. Celé území kolem zámku je protkáno sítí značených turistických cest a cyklostezek.

Mostov 1
Cheb, 350 02
recepce@mostov.cz
Webstránka
+(420) 725 347 891
+(420) 354 400 450

Recenze hotelu

37 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jiří Škrna

Očekávali jsme zámecké prostředí a to se potvrdilo. Zvláště stará kachlová kamna a stropy v celém zámku. Popis pobytu odpovídal skutečnost a obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno na kuponu. Se službami jsme také byli spokojeni, zvláště prostředí masáží. Strava byla celkem chutná i když jednotlivé servírované porce byly podle našeho mínění malé. Ale nám to stačilo. Personál hotelu byl milý, vstřícný. Protože nám přálo počasí, podnikli jsme několik výletů autem - bez auta to jde velmi těžko, protože Mostov nemá jiné spojení. Byli jsme ve Frant. Lázních a s nimi související Komorní Hůrkou. Dále na hradu Seeberg, ve Skalné na hradu Vildštejn. Pak na dobrém pivu a jídle v pivovaru "Zajíc" v Kynšperku nad Ohří. A cestou domů jsme navštívili skanzen hrázděných staveb v Doubravě u Chebu a Zámek Kynžvart.

Veronika Němečková

Celý pobyt byl velmi příjemný, personál hotelu super a dovolenou jsme si užili.

René Sádovský

Hotel čistý, strava výborná, nabízené služby na vysoké úrovni.

2 MALEC

Vstřícnost, ochota, příjemné prostředí pro relaxaci. Jediné, co Mostovu vytýkám, je absence ledniček na pokoji. V tropických dnech (které jsem tam prožil já) hodně chyběly.

Martin Michalička

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, strava výborná, wellness super. Personál příjemný.

Naďa Pelíšková

V hotelu bylo hezky, vše čisté, jen fleky na stropě jak tam zatékalo, trochu kazily celkový dojem. Strava byla výborná, maséři byli příjemní. V recepci i v restauraci byl personál příjemný a ochotný. Jezdit se dá okolo do Chebu, nebo v přírodě do SOOSu, je tam hezky.

Barbara Menclova

Prostředí hotelu je klidné, ideální k odpočinku. Se službami jsem byla spokojená, strava dobrá, personál příjemný.

Ivana Zemanova

Prostředí hotelu byl vynikající, vše probíhalo v pořádku. Masáže byly příjemné, strava výborná a personál hotelu byl moc milý a ochotný.

Josef Hýsek

Dobrý den, líbilo se nám tam, vše souhlasilo co bylo uvedeno, s poskytnutými službami jsme velice spokojeni (strava, ubytování, wellness, usměvavý a ochotný personál, strava velice dobrá, chyběl tam v so večer cca 4 hod.taneček a bylo by to dokonalé. Nebyli jsme tam naposled. Zákazníkům bychom doporučili návštěvu Mariánských lázní, města Chebu, Františkových lázní, lázní Kynžvart a tamní zámek a také Karlovy Vary . . . všude jsme byli, máme na co vzpomínat . . . a i počasí nám přálo.

Tomáš Vaňkát

Vše bylo tak, jak bylo uvedeno n kupónů. Večeře výborné, personál příjemný.

Luboš Tuček

Ano, vše podle nabídky, personál příjemný a ochotný

Kateřina Laštovková Laštovková

Pobyt v zámeckém hotelu se nám moc líbil a také jsme si jej patřičně užili. Snídaně absolutně dostačující, večeře se ani nedaly sníst, byly opravdu bohaté... Bazén jsme si většinou užívali sami, což nám maximálně vyhovovalo. Zde jsme zaznamenali jediný nedostatek, místo na převlečení u bazénu. Masáže byly hodně rychlé, ale byla možnost dokoupení další, tu jsme nevyužili, protože máme svou osvědčenou masérku... Personál celého komplexu je příjemný a ochotný. Protože my jezdíme na pobyty odpočívat a ne hledat nedostatky, byli jsme moc spokojeni!!! A všem doporučujeme.

Šárka Hujová

Personál hotelu velmi vlídný, ochotný. Strava domácí, chutná, velké porce. Pěkný výlet je do aquaparku Františkovy Lázně nebo na hrad Loket.

Martina Ambrožová

vše odpovídalo nabídce, velmi příjemný pobyt

Simona Filipová

Vše bylo úžasné!!! Ubytování,strava,obsluha,personál ochotný,procedury, naprosto všchno bez chybičky!!!Doporučuji.

Marcela Medunová

Ubytování hezké, romantické. Masáže a wellness super. Personál milý.

Radoslav Zíbar

Myslím, že vše odpovídalo očekávání - ubytování, jídlo, welness.

Lucie Chvojková

Popis odpovídal realitě, příjemná cena, velmi hezké prostředí.

Jana Jahodová

Pobyt jsme si užili.Ubytování i strava luxusní.Určitě se na Mostov vrátíme.

Marek Štrokay

Pokoj byl utulny . Úklid pokoje nebyl zcela 100% . Procedury nebyli zcela na profesionální úrovni. Snídaně vynikající večeře ne zcela podle očekávání. Personál restaurace veliká spokojenost. Tento hotel má ještě hodně co zlepšovat.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím