Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena S.)

Prostředí i komunikace s hotelem v pořádku, výborná kuchyně. Navštívili jsme bazén a půjčili si trochu postarší bicykly, ktere jsme si museli nafouknout. Lanovku jsme bohužel nemohli využít ani jeden den pobytu, neboť z technických důvodů nefungovala. Prostředí hotelu i výhled úžasný. Personál milý.

Vynikající (Lubomír F.)

Pěkný, čistý hotel. Personál velmi příjemný, dostatek dobrého jídla a poukázka na lanovku také potěšila. Doporučuji.

Vynikající (Břetislav F.)

Hotel odpovídal popisu, bylo čisto, všechny benefity jsme obdrželi. Služby i personál hotelu byl bezchybný.

Vynikající (Tomáš N.)

Naprosto parádní víkend díky tomuto skvělému hotelu. Jedná se o tří hvězdičkový hotel, ale je čistý, personál maximálně ochotný, hotel je udržovaný a má neuvěřitelně krásný výhled. Vše dopadlo na jedničku, doporučujeme a budeme se vracet. Děkujeme!

Vynikající (Marianna P.)

Prostredie je nádherné, okolie poskytuje veľké množstvo rôznych aktivít pre každého (nielen horskú turistiku). Služby boli výborné, strava chutná a naozaj dostatočná. Česky hovoriaci personál je ochotný, rád poradí s programom a vhodnou trasou, snažia sa vyhovieť všetkým potrebám klienta. Ubytovanie je slušné, čisté, izby sú dostatočne veľké s balkónom a výhľadom na Schladming a okolité pohorie. Autobusová zastávka je blízko hotela, parkovanie je priamo pri hoteli-bez problémové.

Vynikající (Veronika K.)

Bazén bol otvorený až od 13.00 hod. Trosku zmena by bolo vhodná múčnik 3x za sebou vanilkový krém v obmene. Tieto drobnosti však celkovo neovplyvnili celkový dojem z hotela. Odporučila by som, aby ste hostí informovali, že večera je výber z troch druhov jedál a la carte a až k tomu bufet, pestrý, dostatočný.

Vynikající (EVA ?.)

Personál bezvadný. Domluva se slečnou i po Česku, zrzavý číšník neměl chybu vstřícný ochotný pomáhal při řečnické konverzaci a rychlí byl prostě kde bylo potřeba. Hotel nad očekávání, pokoj jsme měli s výhledem na hory, moje srdeční záležitost. Prostě vše jak má být.

Vynikající (Pavel P.)

Vše co bylo na poukazu bylo využito! Strava neměla chybu a personál velice příjemný!

Vynikající (Robert S.)

Vyborna dovolenka, lyzovacka za pohodovu cenu hned pri hotely, stacilo vyslapat asi 150m chodnikom priamo na modru zjazdovku. Vyborna strava, super bazen, sauna. Zopar much ako napriklad onicom detsky kutik s rozbitymi hrackami, ale okrem toho velka spokojnost.

Skvělé (Jiří B.)

Prostředí hotelu bylo hezké. Voucher na saně jsme obdrželi pouze 1 (na týdenní pobyt). Strava velice dobrá, zejména snídaně byly výjimečné. Večeře byly také chutné. Sauna k dispozici. Hotel. bazén poměrně malý, ale čistý.