Lyžování v moderním středisku

Dachstein-Tauern je ideální oblastí pro lyžování. V okolí hotelu najdete 123 km prvotřídních sjezdových tratí a více než 40 vleků a lanovek. Hotel stojí na začátku největší lyžařské oblasti v Rakousku Ski Amadé, kam patří také areál Schladming-Dachstein rozprostírající se na čtyřech majestátních horách.

Jen za několik málo minut se autem nebo skibusem dostanete k devíti sjezdovkách s lyžařskými a sáňkařskými dráhami, moderními lanovkami a útulnými horskými chatami.

Hotel s vaším nadšením do lyžování počítá a umožňuje uskladnění lyží ve vyhřívané lyžárně po celou dobu pobytu. Někdy je samozřejmě potřeba i zvolnit a k tomu poslouží finská sauna, kam máte volný vstup.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal J.)

Pobyt byl perfektní. Krásný hotel, všude čisto. Jídlo bylo výborné. Personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Stefan G.)

Ubytovanie bolo fantasticke, jedlo z domacej kuchyne, velmi chutne a prostredie velmi pekne. Ubytovanie prekonalo nase ocakavania.

Vynikající (Sandra P.)

Hotel byl na velice dobré úrovni. Služby, personál vše na výbornou. Hlavně stravování na velice dobré úrovni. Mohu tento hotel vřele doporučit.

Vynikající (Klára H.)

Krásné ubytování, výborná strava, skvělé postele, spousta výhod s poskytovanou kartou, úžasné okolí a příroda.

Vynikající (Martina M.)

Prostředí hotelu bylo báječné a určitě se sem budu ráda vracet. Personál byl velice milý. Strava byla dokonalá. Určitě bych tento hotel všem vřele doporučila. Jen bych vytkla to, že jsme nedostali, žádný Welcome drink, ale myslím, si, že jsme o nic nepřišli :-D.

Vynikající (Blanka J.)

Hotel se nám velice líbil, milý a ochotný personál, jídlo velmi dobré, krásné prostředí, můžeme jen doporučit.

Vynikající (Ondřej G.)

Hotel odpovídal popisu, útulný, malý, čistý, voňavý :). Jen sauna nestíhala vyhřívat víc než 72 stupňů. Strava vynikající. Blízkost SKI středisek, do 10 min autem, ale snídaně je až od 7:30, takže na svah to nejde stihnout dřív než v 8:30.

Vynikající (Zlata B.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl velmi pozorný, milý. Vše bylo v naprostém pořádku, jak čistota, tak stravování. Pobyt splnil co jsem od něho očekávala.

Vynikající (Virginie W.)

Vynikající ubytování a bezkonkurenčně dobře jídlo! Ochotna pí. majitelka (Maďarka) a i ostatní personál. Vzorně čisto, nádherná příroda, klid na spaní. K tomu všemu velice výhodná Schladming Sommer card - Dachstein card, zadarmo jsme absolvovali 4 lanovky aj.

Vynikající (Eva T.)

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělá kuchyně, krásný hotel, ochotný a milý personál, rádi se sem vrátíme.