Abyste si co nejvíce užili výlety do přírody, dostanete také speciální kartu do Národního parku, díky které budete mít volné nebo levnější vstupné na nejrůznější aktivity.

Za využití stojí například sleva na placenou vysokohorskou silnici Grossglockner Hochalpenstrasse, která dosahuje do výšky až 2 504 m n. m. Chcete se před výletem podívat, jaké je v oblasti aktuální počasí? Podívejte se na záznam z webkamery, který se každých 20 minut aktualizuje ZDE.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan M.)

4* zcela splnily naše očekávání, ubytování, strava, služby - akorát menší koupelna.

Vynikající (Hana H.)

Naprostá spokojenost, akorát na poukazu byl welcome drink, který jsme nedostali. Vzhledem k výborné kvalitě ostatních stravovacích služeb - bohaté snídaně a ještě bohatší večeře, jsme nic neřešili.

Vynikající (Radim ?.)

Prostředí hotelu dobré, vše v pořádku. Personál ochotný. Trochu slabší úroveň bazénu a sauny. Bazén vhodný tak pro děti. V sauně nebylo k dispozici prostěradlo, do relaxační zóny se chodilo přes bazén. Bazén a saunu jsme z těchto důvodů prakticky nevyužívali. Jídlo dobré, hlavně rakouská kuchyně, slabší pak např. mořské plody. Ale vždy se dalo vybrat z více možností. Skvělá příroda - nádherné hory - dají se vymyslet nenáročné i náročnější túry v okolí - to vřele doporučuji.

Vynikající (Miroslav H.)

Ubytování perfektní, wellness dostačující, jídlo excelentní, personál přívětivý až rodinný.