Milujete přírodu, koupání turistiku a cyklistiku? Tak navštivte penzion Lindenhof v Unterburgu se slovenským personálem. Penzion leží vedle nejteplejšího rakouského jezera Klopeiner See, v ceně máte polopenzi.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Anna V.)

Byli jsme velmi spokojeni s pobytem, popis odpovídal popisu, vše jsme obdrželi, co bylo na kupónu uvedeno. Večeře byly velmi dobře a hlavně velké porce, které jsme měli problém sníst. Tak úslužný personál jsme ještě nezažili - nic nebyl problém, vždy byli usměvaví a milí. Tipy na výlet: Pyramidahogel, Minimundus, hora Petzen.

Skvělé (milan M.)

Prostředí hezké, vše co bylo v nabídce bylo poskytnuto. Personál vstřícný. Snídaně bych doporučil obohatit např. o teplé párky či klobásy, jogurty a míchaná vajíčka nebo ham and eggs (hemenex).

Vynikající (Jana V.)

Penzion odpovídal popisu a se vším jsme byli velmi spokojeni. Ubytování je sice jednodušší, ale všude je čisto a personál je velmi ochotný. Jsou to mladí lidé ze Slovenska, kteří se snaží vyhovět, poradí s výlety a celkově jsou velmi přátelští. Příroda v Korutanech je nádherná a každý si vybere podle svých představ - jezera, hory, památky atd.

Vynikající (sylva S.)

Personál i ubytování super. Byli jsme s manželem moc spokojení -jídlo, služby, vše bez problémů.