Chcete zažít parádní aktivní dovolenou? Tak navštivte český penzion Sun v Rakousku. V okolí máte celoročně spoustu možností, kam se vydat na výlet, ať už pešky nebo na kole. Jsou tu také solné lázně a bazény k osvěžení.

Výlety a okolí Gamingu

Doporučujeme navštívit soutězku Ötscher Graben, vodopády Trefflingsfalla či Wasserelochklamm na Salze, horská jezera Lunz am See a Erlauf See. Lanovky na vrcholy Ötscher a Hochkar jsou v provozu až do října. V Gamingu je také krásné solárně vyhřívané koupaliště s tobogánem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lenka K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše odpovídalo popisu v nabídce. Paní majitelka velmi příjemná a ochotná. Penzion čistý, snídaně bohaté.

Vynikající (Miroslav B.)

Penzion je v příjemném prostředí menšího rakouského městečka. Snídaně vynikající, vše čerstvé a v dostatečném množství. Majitelka penzionu velice milá a ochotná.

Vynikající (Jiří E.)

Vše odpovídalo popisu. Služby, personál perfektní, pravděpodobně pojedeme i v létě.

Vynikající (Olga G.)

Vše se nám moc líbilo a pokud pojedeme příště, rádi bychom strávili naše dovolenkové dny opět v tomto penzionu. Kvalitní a čisté ubytování, velmi dobré snídaně a moc příjemná paní Hrabětová.

Vynikající (Jiří ?.)

Vše bylo přesně tak jak bylo uvedeno. Personál skvělý, komunikace výborná, paní nám doporučila různé výlety a kromě rad poskytla i mapy a letáčky. Výletů je mnoho např. vodopády Wsserloch Klamm u Palfau, nebo soutěsky v oblasti Naturpark Otscher - Tormauer, jezero Erlaufsee nebo Lunzersee. Určitě doporučuji.

Vynikající (Michal M.)

Prostředí hotelu bylo hezké. Se službami i s personálem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo ujednáno, včetně tipů na výlety.

Vynikající (Lenka Färberová F.)

V penzionu vše OK, velmi vstřícná majitelka, která vyhověla veškerým našim požadavkům.

Vynikající (Kristýna Jiráčková J.)

Čisté a příjemné prostředí. Velmi ochotná a milá paní domácí. Krásné městečko, příroda, úžasné výlety. Výborné snídaně. Není co vytknout.

Vynikající (Petr D.)

pobyt odpovídal popisu velmi spokojen i se službami personálu vše jak bylo uvedeno na internetu

Vynikající (Radim ?.)

Vše bylo v pořádku, dokonce lepší, než jsem očekával. Velmi příjemné prostředí, ochotná majitelka.