Dovolená s vůní levandule? Vypravte se k jezeru Ossiacher, kde vás čeká ubytování ve stylu Provence. Vyjeďte si na kole, relaxujte na soukromé pláži a vychutnejte si welcome drink zdarma. Děti a psi vítáni.

Kouzelný hotel s vůní levandule

Rodinný hotel Haus Lavendel se nachází ve městě Alt Ossiach jen několik kroků od břehu jezera Ossiacher. Ubytováni budete v útulných pokojích, které mají satelitní TV, koupelnu se sprchou a některé také balkon s přímým výhledem na jezero. V příjemné restauraci se podává polopenze. Těšit se můžete na rakouskou i mezinárodní kuchyni.

Pro večerní zábavu je ideální posezení v útulné zimní zahradě. Před hotelem je pro neposedné děti plné energie k dispozici hřiště i dětský koutek.


V Haus Lavendel potěší všechny pejskaře. Kromě pohodlných pelíšků bude pejsky na pokoji čekat také miska na krmení a pamlsek jako překvapení. K dispozici jsou i dvě venkovní boudy. Zapomeňte na smutné psí oči a zařizování hlídání. Skvělou dovolenou si můžete užít bez problémů všichni.


Jezero Ossiacher: pohoda na soukromé pláži

Korutany jsou jedinečnou spolkovou zemí, kde najdete přes 1 000 jezer. Jezero Ossiacher se nachází asi 500 metrů od hotelu, je třetím největším jezerem v této oblasti. Těšit se můžete na průzračnou vodu s krásným výhledem na okolní přírodu a hory.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jakub F.)

Prostředí hotelu příjemné, personál velice milý, jídlo velmi dobré a pláž nedaleko hotelu. Dle kuponu jsme měli obdržet welcome drink při první večeři a ten jsme nedostali. Pití k večeři bylo pouze placené, i obyčejná voda. Platba kartou nebyla možná, pouze hotovost.

Vynikající (Pavel K.)

Pobyt byl vynikající a vše od kvality ubytování, až po servis a výbornou a chutnou polopenzi. Pobyt neměl chybu.

Skvělé (Jiří D.)

Prostředí hotelu je pěkné, pěkná zahrada a venkovní grilování. Zklamala nás velikost pokoje, byl opravdu maličký, ale když vyjde počasí a člověk je stále venku tak to tak nevadí, ale co by jistě všichni ocenili, tak ledničku na pokoji, ta tam hodně scházela. Personál hotelu jsme hodnotili kladně, jídlo bylo výtečné. Bohužel jsme nedostali willkommen drink a nechtělo se nám o něj upomínat. Také bychom ocenili více informací při nástupu např. kde mají soukromou pláž, tu hodnotit nemůžeme, nebyli jsme na ni, byli jsme stále v pohybu. Dovolená se vydařila.

Skvělé (Zdeňka S.)

Hotel odpovídá popisu, strava velmi chutná - večeře jednotná, bez výběru, personál milý a vždy ochotný neopomeňte navštívit městečko Ossiach - určitě stojí za to, budete nadšeni.

Vynikající (Jaromír N.)

Dobrý den, hotel pěkný, pokoj prostorný, strava dobrá, obsluha perfektní, příjemná - pobyt doporučuji. J. Němec.