Ubytujte se v penzionu Gasthof Mentenwirt, který se nachází v klidném prostředí vesničky St. Martin v Lungau. Turistické a cyklistické trasy protínají krásnou přírodu všude kolem, navíc vás čekají skvělé slevy.

Okolí penzionu je turistickým rájem. Kousek od penzionu se navíc můžete napojit na známou Murskou cyklostezku, na které potkáte nesčetné množství památek, výborných restaurací i krásných přírodních úkazů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lubomír P.)

Spokojenost personál ochotný usměvavý. Strava uspokojivá jen na snídani mi chyběla např. vaječina nebo párky. To chce trošku vylepšit. Pokoje hezké nový nábytek. Mohu doporučit.

Skvělé (Helena K.)

Prostředí hotelu je příjemné, vybavení pokoje odpovídá ceně kuponu. Večeře výborné, snídaně jsou trochu monotónní. O nápoje k večeři jsme museli požádat, po zbytek pobytu pak už byly nabízeny standardně. Personál velmi milý, ale co se týče rad k plánování výletů po okolí, raději na něj nespoléhejte, dostanete pouze letáčky (když tedy zrovna nedojdou). Nástup na ubytování je striktní a dříve než v 15.00 se do hotelu vůbec nedostanete - využít Lungaucard první den pobytu je tedy nemožné (většina lanovek jezdí do 16h), ale domluvili jsme se s personálem o neúčtování prvního dne platnosti. Celkově ale s pobytem spokojenost a znalí zdejšího fungování bychom se dalšímu pobytu v penzionu nebránili :).

Skvělé (Jiří K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, penzion byl pěkný, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. S jídlem jsme byli spokojeni, jen ty snídaně by se mohli trochu obměňovat. S personálem jsme byli spokojeni.

Skvělé (Jaromír F.)

Hotel odpovídal cenně v porovníní s jinýma nabídkama. Tomu odpovídala i strava, žádný luxus, ale dostačující. Jen všude spousty much v prostředí restaurace, sedají na již připravené zeleninové saláty na stole. Personál by milý a nápomocný. Prostředí St.Michael je nádherné. Doporučuji pěší túru na vrchol Speiereck (celý okruh cca 7h) či cyklotrasu k prameni řeky Mur. Relaxovat se dá i přímo dole u řeky.

Skvělé (Tomáš P.)

Všechno bylo jako na kuponu. Jediné co nám nesedělo jsou bohaté snídaně. To bylo hodně slabé, ale celkový dojem dobrý.

Vynikající (Helena D.)

Prostředí hotelu příjemné. Jen bych doplnila pokoje sítěmi na okna proti mouchám, aby se dala otevírat okna. Avizované služby v nabídce byly velice uspokojivé :-) Strava výborná ... jen maličkost - byli jsme zde v době veder kol.30°C a více, chyběla mi zde nabídka vody s ledem, citronem a mátou... jinak vše ohledně stravy v pořádku :-) Chybí informace a letáky v českém jazyce - ne každý ovládá němčinu.

Vynikající (Ilona M.)

Velmi příjemný penzion vhodný i pro rodiny s dětmi. Personál vstřícný a pohostinný, hlavně paní majitelka Monika Franz. Velká pochvala. Výhodou pro Čechy a Slováky je i slovenský jazyk. Snídaně-švédské stoly, večeře - jedno jídlo, ale výborné (polévka, hl.chod, zákusek).

Vynikající (František F.)

Velice se nám líbilo, nabídka odpovídala skutečnosti, personál byl vstřícný a ochotný.

Vynikající (Bohumil N.)

Pobyt odpovídal popisu. Strava byla výborná, ocenili jsme, že porce byly akorát. S personálem jsme byli spokojeni.

Vynikající (Petr T.)

Prostředí penzionu bylo pěkné. Výborné parkování, milý a ochotný slovensky mluvící personál. Není co vytknout.