• Česky a slovensky mluvící personál

 • Polopenze po celou dobu

 • Sleva na Lungau Card

 • Blízko Murské cyklostezky

 • Parkování a WiFi zdarma

Ubytujte se v penzionu Gasthof Mentenwirt, který se nachází v klidném prostředí vesničky St. Martin v Lungau. Turistické a cyklistické trasy protínají krásnou přírodu všude kolem, navíc vás čekají skvělé slevy.

Penzion v klidném prostředí vesničky St. Martin

Penzion Gasthof Mentenwirt disponuje pokoji vybavenými nábytkem z borovicového dřeva, sociálním zařízením s WC a sprchou, rádiem, televizí a připojením k internetu. Většina pokojů má balkon, ze kterého si užijete nádherný výhled na třpytící se hory Lungau.


V penzionu Gasthof Mentenwirt se jazykové bariéry bát nemusíte. Personál hovoří česky i slovensky, takže vaší pohádkové dovolené nebude nic stát v cestě.


Polopenze v restauraci

Při pobytu zde se do každého dne vždy patřičně posilníte. Den začnete snídaňovým bufetem, který vám dodá energii. Kromě tradiční a mezinárodní kuchyně se v restauraci můžete těšit i na pravá lungauská jídla.


Okolí penzionu je turistickým rájem. Kousek od penzionu se navíc můžete napojit na známou Murskou cyklostezku, na které potkáte nesčetné množství památek, výborných restaurací i krásných přírodních úkazů.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu (postýlka zdarma).

 • Dítě do 5,9 let na pevném lůžku s polopenzí 18 €/osoba/noc.

 • Dítě do 11,9 let na pevném lůžku s polopenzí 24 €/osoba/noc.

Příplatky:

 • Místní poplatek 2,5 €/osoba od 15 let/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Bohumil N.)

Pobyt odpovídal popisu. Strava byla výborná, ocenili jsme, že porce byly akorát. S personálem jsme byli spokojeni.

Skvělé (monika L.)

Jelikož cestuji dost často, byla jsem trochu překvapená malou pestrostí stravy, kde chybělo na snídani jakékoliv ovoce, např. vajíčka, párky, nebo něco sladkého, zelenina k večeři byla stejná - talíř nakrájené salátové okurky a salát, nicméně jsem hlady netrpěla. Při jídle nás obtěžovalo spoustu much, jelikož je v blízkosti kravín. Majitelka nás na to sice při první večeři upozornila, ale jinak neřešila. Bylo to nepříjemné. Pokoje byli čisté, uklizené, zcela vyhovující. Okolí bylo překrásné, lidé velmi milí, určitě stojí za to sem vyrazit. Jelikož jsme měli pobyt jen na tři noci, neviděli jsme zdaleka všechno co se zde nabízí.

Vynikající (Josef P.)

Služby výborné, cyklostezky v okolí výborné. Doporučuji výlet lanovkou cca 200 m od hotelu. Personál hovoří česky a je velice ochotný.

Tipy na výlet

Lyžování v Katschbergu

Lyžování v Katschbergu

Horský průsmyk Katschberg nad obcí Rennweg je moderní rodinný rezort jehož svahy z vrcholů Tschaneck a Aineck nabízí návštěvníkům až 70 km sjezdovek. Z nejvyššího bodu komplexu (Aineck) vede široká sjezdovka A1 s mírným sklonem, kterou se po 6 km dostanete do obce St. Margarethen. Cílovou skupinou Katschbergu jsou rodiny s dětmi od 4 do 12 let a právě tomu je celý komplex přizpůsobený. Superskipas Lungo je platný i v nedalekém Lungau či Obertauern.

Ski areál Grosseck-Speiereck

Ski areál Grosseck-Speiereck

I když možná lyžařské středisko Grosseck-Speiereck v oblasti Lungau neohromí svou rozlohou, vyniká výškovým rozdílem. Sjezd z vrcholu Speiereck a Grosseck s převýšením 500 m se spojuje nad městy Mauterndorf a St. Michael. Lyžaři mají k dispozici až 50 km sjezdovek, z toho 26 km úsek tvoří modrá trať, 17 km červená a 7 km černá. Samozřejmostí je umělé zasněžování, lyžařské a snowboardové školy či noční lyžování. Skipas Lungau navíc platí i v nedalekém Obertauerne, Katschbergu a Fanningbergu.

Lyžování v Gasteinu

Lyžování v Gasteinu

Údolí Gastein patří určitě k největším a nejkrásnějším lyžařským areálům v rakouských Alpách. V celkově 4 lyžařských střediscích, které lokalita nabízí si najdou svoje jak začátečníci, tak pokročilí, kteří si mohou užít sjezdovky Sportgastein až ve výšce až 2650 m n. m. V údolí jsou nejvýzněmnějšími centry Dorfgastein, Bad Hofgastein a samotný Bad Gastein. Parkování u sjezdovek je zdarma, stejně jako cestování skibusem pro lyžaře. Pro pěší pak s výrazou slevou díky slevové kartě Gastein.