Vyrazte na dovolenou do rakouského městečka Semmering a ubytujte se ve Sporthotelu Semmering ***. Můžete si zdarma půjčit kola, projedete se lanovkou nad údolím a odpočinete si díky neomezenému vstupu do bazénu a sauny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka M.)

Sporthotel v Semmering je na krásném místě s výhledem na pohoří a viadukt. Pokoje nově zařízené, čisté, dostatečné velké. Hotelový bazén menší, ale dostačující. Personál milý a ochotný. Co bych hlavně chtěla pochválit je polopenze formou bufetu. Výborné snídaně i večeře a všeho dostatek.

Vynikající (EVA ?.)

Personál bezvadný. Domluva se slečnou i po Česku, zrzavý číšník neměl chybu vstřícný ochotný pomáhal při řečnické konverzaci a rychlí byl prostě kde bylo potřeba. Hotel nad očekávání, pokoj jsme měli s výhledem na hory, moje srdeční záležitost. Prostě vše jak má být.

Skvělé (Jiří B.)

Prostředí hotelu bylo hezké. Voucher na saně jsme obdrželi pouze 1 (na týdenní pobyt). Strava velice dobrá, zejména snídaně byly výjimečné. Večeře byly také chutné. Sauna k dispozici. Hotel. bazén poměrně malý, ale čistý.

Skvělé (Lucie B.)

Pobyt se nám velmi líbil, popis odpovídal, polopenze byla skvělá - vybere si určitě každý. Velmi chutné jídlo, wellness po denním lyžování byl velice příjemný, personál hotelu vstřícný.

Skvělé (Miroslav M.)

Vše v pořádku, doporučuji. Vybavení hotelu starší, personál ale ochotný, jídlo vynikající.

Vynikající (Lubomír F.)

Pěkný, čistý hotel. Personál velmi příjemný, dostatek dobrého jídla a poukázka na lanovku také potěšila. Doporučuji.

Vynikající (Václav N.)

Velice, výborné ubytování, výborná kuchyně, úslužný personál, skvělé počasí.

Vynikající (Tomáš N.)

Naprosto parádní víkend díky tomuto skvělému hotelu. Jedná se o tří hvězdičkový hotel, ale je čistý, personál maximálně ochotný, hotel je udržovaný a má neuvěřitelně krásný výhled. Vše dopadlo na jedničku, doporučujeme a budeme se vracet. Děkujeme!

Skvělé (Alena S.)

Prostředí i komunikace s hotelem v pořádku, výborná kuchyně. Navštívili jsme bazén a půjčili si trochu postarší bicykly, ktere jsme si museli nafouknout. Lanovku jsme bohužel nemohli využít ani jeden den pobytu, neboť z technických důvodů nefungovala. Prostředí hotelu i výhled úžasný. Personál milý.

Vynikající (Pavel P.)

Vše co bylo na poukazu bylo využito! Strava neměla chybu a personál velice příjemný!