Ubytujte se v hotelu s pohádkovým výhledem na jezero mezi alpskými vrcholy a dopřejte si neomezený vstup do bazénu, sauny či parní lázně. V restauraci vás čeká delikatesní polopenze a pro děti je tu herna i postýlka.

Luxusní ubytování u alpského jezera

Mondi Holiday Seeblickhotel **** se nachází v kopci nad jezerem Grundlsee v horním Rakousku, užijete si odsud idylický výhled na vodní hladinu uzavřenou mezi horami.

Komfortní pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem v alpském stylu, samozřejmostí je trezor a WiFi připojení.

V hotelové restauraci vás čekají gurmánské zážitky díky polopenzi po celou dobu pobytu. Jak svou polohou, tak i množstvím služeb na úrovni je Mondi Holiday Seeblickhotel zkrátka pohádkovou destinací.

Dovolená pro rodiny s dětmi

Do pokoje je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku, pohodlně se vyspí celá rodina. Dvě děti do 4,9 let mají pobyt zdarma a babyfriendly přístup v hotelu je znát i v dalších nabízených možnostech.

Není totiž problém zapůjčit si dětskou chůvičku, postýlku i vaničku. Vnitřní herna pro děti přímo září pozitivní atmosférou a poskytuje spoustu hraček, dětskou lezeckou stěnu nebo žebřiny.

Neomezené wellness hýčkání

V hotelovém wellness si můžete užívat panoramatické výhledy na jezero a naplno relaxovat. Je tu pro vás krytý bazén, fitness, finská i bio sauna. Nemůžeme opomenout ale ani infra kabinu a parní lázeň.

Díky návštěvě wellness se uvolníte a zároveň uděláte něco pro své zdraví. Pobyt v sauně podporuje imunitní systém a plaváním si protáhnete a posílíte všechny svaly v těle.