• Neomezené wellness pro dva

 • Sauna a relaxační místnost

 • Vyhřívaná lyžárna na hotelu

 • Bohaté snídaně a večeře

 • Neomezený vstup do fitness

Vychutnejte si odpočinkovou dovolenou u rakouského Wolfsbergu. V Alpenhotelu Ozon Wolfgruber *** se můžete těšit na bohatou polopenzi, neomezené wellness i fitness.

Klidné prostředí s výhledem na rakouské Alpy

Pokud chcete na pár dní zcela vypnout a načerpat nové síly, je pro vás pobyt v Alpenhotelu Ozon Wolfgruber *** na úpatí rakouských Alp ideální volbou. Kromě vysokohorského vzduchu a pohádkového výhledu na vás čeká také neomezený vstup do wellness a štědrá polopenze v hotelové restauraci.

Pokoje, zařízené v alpském stylu, vám zaručí maximální komfort. Kromě pohodlných manželských postelí jsou vybaveny také vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi připojením.

V příjemné hotelové restauraci si zase vychutnáte bohaté snídaňové bufety a tříchodové večeře. Šikovný kuchařský tým se zaměřuje především na tradiční rakouskou kuchyni, kterou připravuje výhradě z kvalitních lokálních surovin. V odpoledních hodinách pro vás bude připravena káva a výběr koláčů.

Aktivní dovolená nebo odpočinek? Klidně obojí!

V ceně nabídky je také neomezený vstup do wellness pro dva. Prohřátí ve finské sauně jistě oceníte, až se budete vracet z celodenního lyžování po alpských svazích. Lyže uskladníte ve vyhřívané lyžárně, která je k dispozici přímo na hotelu, a uvolníte se také v relaxační místnosti.

Jste-li aktivnější typ, jistě využijete neomezený vstup do fitness. Kdyby vás cvičení omrzelo, můžete vyrazit na túru po horách.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 5,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze.

 • Děti do 13,9 let 73 €/2 noci, 96 €/3 noci, 127 €/4 noci na přistýlce včetně polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 2 €/osoba od 17 let/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Lyžařský areál Koralpe

Lyžařský areál Koralpe

Areál disponuje 28 km tratí všech obtížností a zakládá si na jejich upravenosti a bezpečnosti. Maximální zážitek z jízdy si užijete na 100 m širokém svahu, dejte ale pozor, abyste nepřecenili své schopnosti. Za zábavou vás vyveze šest moderních sedačkových lanovek, na ty nejmenší čeká takzvaný kouzelný koberec. Jako diváci si tu můžete užít i lyžařské a sáňkařské závody.

Lyžařské středisko Petzen

Lyžařské středisko Petzen

Zažijte nejlepší lyžování v jižních Korutanech ve skiareálu, který nedávno oslavil 50 let svého fungování. Na své si tu přijde každý - běžkaři, lyžaři, snowboardisté i bruslaři. Areál je opravdu víceúčelový, a navíc budete během sportování obklopeni nádhernými horami a průzračnými jezery. Vyřádíte se na 26 km sjezdovek a pak vás čeká občerstvení v horské chatě. Perličkou na závěr může být jízda v saních tažených koňmi.

Ski areál Weinebene

Ski areál Weinebene

Rodinný lyžařský a snowboardový ráj Weinebene leží v nadmořské výše 1580 - 1886 m na korutansko-štýřské hranici. Pro děti je tu lyžařská škola a cvičné lanovky, po zaučení se můžou lyžařství začátečníci přesunout na 12 úseků s lehkým a středně obtížným provozem. Také běžkaři nebudou zahálet, v areálu je pro ně připraveno 15 km okružních tras. O zábavu se postará i sáňkařská dráha.