• Ubytování se snídaní

 • Welcome drink pro jednoho

 • Vstup do cedrové sauny

 • Slevová karta Wintercard

 • Dachsteinský ledový masiv

Zažijte aktivní dovolenou v penzionu Concordia se slovenským personálem. V ceně pobytu máte snídaně, vstup do venkovní sauny a kartu Wintercard plnou slev a vstupů zdarma. Ubytování s výhledem na Dachsteinský masiv!

Penzion Concordia se slovenským personálem

Užijte si dovolenou v rakouských Alpách přímo v turisty oblíbeném městečku Ramsau am Dachstein. Ubytování vás čeká v penzionu Concordia s výhledem na Dachsteinský ledový masiv. Penzion nabízí útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením a balkónem.

Penzion myslí i na ty nejmenší návštěvníky. Pro ty je tu připravený dětský koutek s prolézačkami a trampolínou. Pro všechny hosty je dále k dispozici venkovní cedrová sauna.


Velkou výhodou penzionu je přítomnost slovenského personálu, nemusíte se proto bát problémů s komunikací.


Výhodná karta Wintercard

Při pobytu v penzionu Concordia obdržíte výhodnou slevovou kartu Wintercard. Dovolenou si tak užijete ještě mnohem víc. S touto chytrou kartou máte totiž řadu úžasných slev.

Můžete se například každé pondělí zdarma projet tour busem v Ramsau am Dachstein, se slevou se nechat vyvézt lanovkou na vrchol Dachsteinského masivu nebo na kopec Rittisberg, kde si užijtete stezky pohádkovou přírodou.

Turistika a horolezectví

Lokalita je super volbou pro aktivní dovolenou, navštívit totiž můžete řadu zajímavých míst. Nadšení pak budou především milovníci turistiky a cyklistiky. Hned u penzionu se nachází naučná stezka pro děti, kterou si určitě zamilují všichni malí návštěvníci, dozví se totiž spoustu nových informací zábavnou formou a hlavně na čerstvém vzduchu.

Jen pár minut od penzionu se nachází několik horolezeckých cest. Sestup trasy Kali na Sattelbergu navrhnuté pro děti vede přímo k penzionu.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 6,9 let 14 €/noc včetně lůžka a snídaně.

 • Dítě do 12,9 let 23 €/noc včetně lůžka a snídaně.

 • Dítě do 15,9 let 32 €/noc včetně lůžka a snídaně.

Příplatky:

 • Místní poplatek 2,5 €/osoba/noc.

 • Možnost dokoupení polopenze za 16 €/osoba/noc.

Další info:

 • Kupón je pro jednu osobu. Uvedené ceny kupónu jsou platné pouze při obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 8 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Ledovec Dachstein

Ledovec Dachstein

Ledovec Dachstein (2 995 m n. m.) je nejvyšší horou spolkové republiky Štýrsko a tak není divu, že i v letních a podzimních měsících nabízí mnoho možností pro lyžování a další zimní sporty. Výchozím bodem je lanovka Dachstein Gletscherbahn, která dopraví všechny dopraví lyžaře a turisty až do nadmořské výšky 2 700 metrů, kde o sníh a upravované sjezdovky není nouze po celý rok, kdy bývají na ledovci pro lyžaře upravovány sjezdovky v celkové délce 18 kilometrů.

Termální lázně Amadé

Termální lázně Amadé

Užijte si koupání s výhledem do alpské krajiny. Termální lázně Amadé se nachází v Altenmarktu. V lázních můžete navštívit mnoho druhů saun, zaplavat si v bazénu nebo zajezdit na tobogánech. Několik bazénů je zde krytých a venku jsou dva velké vyhřívané bazény. Návštěvníci přijíždí do lázní po celý rok. Voda je obohacena o léčivou sůl z proslulého solného dolu Bad Ischl v Horním Rakousku. Všechny bazény, kromě sportovního bazénu, dětského bazénu a surfovací laguny, obsahují 1,5 - 2,5 % solného roztoku. Slaná voda má pozitivní vliv na pokožku a dýchací systém. Sůl inhalovaná v parní jeskyni nebo aplikovaná během pobytu v sauně má okamžité účinky. Mezi hlavní atrakce Amadé patří surfovací laguna, skluzavky, solné bazény s různými koncentracemi soli a sportovní bazén se dvěma potápěčskými deskami.

Vyhlídka Dachstein Sky Walk

Vyhlídka Dachstein Sky Walk

Zažijte ten pocit, kdy se pod vámi rozprostírá největší Evropské pohoří a vy si z výšky 2 687 metrů vychutnáváte jedno z nejlepších alpských panoramat, které může být. Nezní to skvěle? Nahoru i dolu vás sice pohodlně dopraví lanovka Dachstein Gletscherbahn, ale nezapomeňte se pořádně obléci, protože na této "Nebeské stezce", která je postavena na 250 metrů vysoké strmé skalní stěně Hunerkogel, může poměrně foukat.