Unikátní pobyt v nádherné přírodě Vysokých Taur (rakouské Alpy), v horském hotelu Evianquelle Bad přímo u léčivého pramene Evianquelle s českým personálem. V ceně polopenze, neomezeně sauny a další výhody. Děti do 15-ti

Exkluzivní dovolená u léčivého pramene v srdci rakouských Alp**
**

Hotel Evianquelle najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m.n.m.). Malebná vesnička Böckstein byla dříve hornickým městem, dnes je jedním z nejoblíbenějších cílů ve Vysokých Taurách. Nadchne Vás zde atmosféra, která k Alpám neodmyslitelně patří - tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Stylový, horský hotel Vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny King size postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor. Hotel má na recepci česky mluvící personál.

Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Pramen byl objeven v roce 1908 a své jméno nese díky podobnosti se známým ženevským pramenem Evian. U hotelu je také rybník plný pstruhů, které můžete lovit a následně si je ugrilovat. Přípravou pstruhů je ostatně vyhlášená i zdejší restaurace.

Podzimní wellness v lázeňské lokalitě

Součástí hotelu jsou také sauny, které můžete neomezeně využívat. Navíc údolí Bad Gastein je vyhlášenou lázeňskou lokalitou - zdejší léčivou vodu si můžete užívat v lázních, které jsou přímo v údolí. Na vstup do lázní, i další atrakce, získáte slevu díky slevové kartě Gastein Card.

Kousek do hotelu najdete i jedinečné radonové, horské lázně Heilstollen, které jsou světovým unikátem.

Údolí Gastein  - ideální pro aktivní dovolenou

Národní park Vysoké Taury poskytujte nespočet možností v malebné přírodě pro dvojice, rodiny i seniory. Milovníci turistiky a cyklistiky jistě ocení více než 350 km tras vedoucích skrz naskrz zelenajícími se údolími. Gastein je také výhlášené místo lázeňství a vyhledávaný je také golfisty. V létě můžete relaxovat u místního jezera s alpskou vodou.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

V údolí se koná také hodně kulturních událostí a festivalů - přehled najdete zde.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Peter Urda U.)

Velmi pekne prostredie a mili personal. Vytka: na recepcii je vacsinou pani, ktora nehovori po anglicky.

Vynikající (An. P.)

Nádherné...obsluha super - ochotná, usměvavá. Hory úžasné, příroda kolem úchvatná! Doporučejeme všem :-)

Vynikající (Katarína B.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní! Nádherné prostredie, veľmi príjemný personál, ubytovanie a taktiež veľmi chutné jedlo.

Vynikající (Ivana S.)

Příjemné prostředí, hezké okolí,ochotný a příjemný personál. Byli jsme zde již podruhé a vždy jsme byli velmi spokojeni. Strava byla výborná, možnost krásných výletů, zkrátka báječné!

Skvělé (Ctislav D.)

Pobyt odpovídal popisu, personál velmi vstřícný, celková spokojenost. Jediné mínus byla malá, zastaralá koupelna se špatným sprchovým odtokem.

Skvělé (Karel V.)

Služby hotelu byly dobré i když nedosahovaly běžného rakouského standardu, což platí i o ceně, která je velmi nízká ve srovnání s jinými, takže spokojenost.

Skvělé (Miroslava K.)

Služby odpovídaly popisu. Personál byl velmi milý, ubytování příjemné a jídlo velmi dobré. Hotel bych doporučila! Jediná chyba byla chybějící slevová karta Gastein card, díky které jsme mohli ušetřit v lázních a místním autobuse. Na recepci se za chybu omluvili.

Vynikající (Stanislav ?.)

S tímto pobytem jsme byli celkově velmi spokojeni. Ubytování je lepší na hotelové části. V sousední budově je to horší, ale nic hrozného. Dle vyjádření obsluhy i zde dojde k rekonstrukci. Jídlo - snídaně výborné a pestré, večeře - některé méně zvyklé jídla, ale dobré. Obsluha v pohodě. Prostředí nádherné - vedle hotýlku altánky k posezení. Počítejte, ale i v letním období se sychravým počasím. Výlety - údolí Sport gastein + nějaká okolní hora, Bad Gastein, Lanovka z Bad Gasteinu+visutá lávka na Stubnerkogel, Lichtenštajnská soutěska, Kaprun,

Vynikající (Jindriska S.)

s pobytem jsme byli velice spokojeni, nemám jednu jedinou negativní zkušenost, ba naopak

Vynikající (Adela S.)

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, personál velmi milý. Jídlo bylo chutné. Nejvíce jsme ocenili velký pokoj a ski taxi přímo od hotelu ke sjezdovce.