Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.

Dovolená na jihu Rakouska v českém penzionu Gemshorn

Pension Gemshorn se nachází v obci Hainzenberg v Zillertalském údolí asi hodinu od Innsbrucku a 2 hodiny od Národního parku Velké Taury, v němž se nachází nejvyšší vrchol Rakouska Größglockner (3798 m.n.m.).

V penzionu Vás uvítá česky mluvící personál a ubytuje Vás v moderních, zrekonstruovaných pokojích s nábytkem z masivního dřeva, vlastním sociálním zařízením a LCD TV s nabídkou českých programů. Penzion nabízí i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. Součástí penzionu je i jídelna, kde vedle českého piva můžete ochutnat i typické rakouské pálenky. 

TOP výlety v této lokalitě:

  • Krimmelské vodopády - jeden z přírodních divů Evropy, které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m
  • Stříbrný důl ve Schwazu - kdysi báňské centrum Evropy, dnes jedna z nej atrakcí této lokality - můžete si zde vyzkoušet práci horníků, projedete dolem, dozvíte se množství zajímavostí...
  • Svět krystalů Swarovski - unikátní expozice světa krystalů známých šperků Swarovski 
  • Hintertuxerský ledovec - jediné, celoročně otevřené lyžařské centrum s množstvím perfektně udržovaných sjezdovek a skvělou gastronomií

Zillertalské Alpy - ráj pro milovníky kol, turistiky i termálů

V obci, kde leží penzion, se Vám nabízí nespočet aktivit, kterými můžete trávit volný čas - od golfu, přes tenis a bobovou dráhu až po letní koupaliště i termální lázně. Okolí je perfektní také pro cyklo výlety - s výběrem vhodné trasy Vám v penzionu ochotně poradí. 

Zillertal nabízí přes 1 000 km značených tras pro pěší turistiku různé náročnosti (procházky po vrstevnicích i náročnější okružní túry po kopcích). Doporučujeme také návštěvu Krimmelských vodopádů, které jsou se svou výškou 380 metrů druhé největší v Evropě. Po výletech můžete relaxovat v jedněch z mnoha zážitkových, termálních lázní, kterými je tato oblast taktéž proslavená. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (radka S.)

Pobyt byl dle očekávání - pension jednodušší, ale pěkné, prostorné pokoje, příjemná sauna. Česká kuchyně s velkými porcemi jídla. Ocenili bychom ještě možnost výběru alespoň ze 2 hlavních jídel. JInak vše OK.

Skvělé (Peter M.)

Prostredie bolo v poriadku, rodinného typu, personal mili a ochotný, strava dostatok a chutná, wellness super, typ na výlet vedľa penzionu je lanovka, nedaleko sa dá urobiť výlet k vodopádom.

Vynikající (Petr Vyvážil V.)

Spokojeni. Hotel odpovídal našim představám, služby byly v pořádku, personál ochotný, poradil s výlety, jídlo dobré.

Vynikající (Petr Myšík M.)

Prostředí penzionu vypadá lépe ve skutečnosti než na fotech a videu.Personál vstřícný a ochotný,strava výtečná - snídaně švédský stolek,večeře sice bez výběru,ale jídla výborná dle vystaveného jídelníčku.Cena pobytu odpovídá nabízeným službám a poloze. Penzion je strategicky umístěn u lanovky v srdci lyžařských areálů s výborným propojením skibusy, či vlastní dopravou.

Vynikající (Pavel H.)

Jedním slovem - SUPER!! Krásné zážitky, velmi dobré služby v penzionu, fajn personál i výborná kuchyně. Určitě doporučuji a sám hodlám tuto akci někdy v budoucnu zopakovat a delší dobu pobytu.

Skvělé (Peter P.)

S pobytem na hotelu jsem byl spokojený. Co jsem měl dostat, jsem dostal. Nebyl problém ani s komunikací, na hotelu personál mluví česky. Dostal jsem i slevu na Superskipas po vyplnění formuláře. Kuchyně víceméně česká a dobrá.

Vynikající (Petr A.)

Prostory i okolí penzionu odpovídalo popisu cestovní kanceláře. Strava chutná v dostatečném množství.

Vynikající (leona K.)

S pobytm jsme byli velmi spokojeni, vstřícný personál, čisto, chutná strava. Jen nabídka od Slevokingu neodpovídala úplně relitě. Nabízená vířívka není k dispozici, což jsme velmi postrádali

Vynikající (Pavla G.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni komunikace užasná ubytování bylo moc krásné perzonál velice vztřícný a milý co se týče kuchyně veliká pochvala.

Vynikající (Monika M.)

Pobyt v penzióne Gemshorn sa nám veľmi páčil, česky hovoriaci personál nám vyhovoval v plnej miere, všetci boli veľmi milí, kuchyňa vynikajúca, síce trochu malé izby, ale pre dvoch tak akurát, ak bude možnosť, určite sa tam vrátime.