Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí. Hned vedle penzionu najdete supermarket.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Ve Vysokých Taurách (asi hodinu jízdy autem od penzionu) najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan S.)

Pobyt odpovídal popisu, strava dobrá standardní, přístup ubytovatele dobrý, poradil s místními trasami a celkové hodnocení je spokojenost.

Vynikající (krol J.)

velmi spokojeny jidlo velmi hutne super cistota v celym penzionie perzonal velmi komunikatyvny celkovo vsehno na 1!!!!!!!

Vynikající (Martin H.)

S pobytem jsem byl velmi spokojený, vše odpovídalo popisu v nabídce. Příjemný a ochotný personál, výborné jídlo i ubytování.

Vynikající (Dana O.)

Spokojení, český personál bol veľmi ústretový. Takýto pobyt sme hľadali už 2 mesiace v slovenských CK a nikto nám nedokázal sprostredkovať pobyt so slovensky hovoriacim personálom. Teraz to bola super ponuka, akurát že cesta nás vyšla rovnako ako samotný pobyt...

Vynikající (Jana H.)

pobyt odpovídal popisu v prezentaci, příjemné komorní prostředí, ochotný personál, výborná kuchyně

Vynikající (pavel N.)

Velká spokojenost,ubytování příjemné,obsluha milá a vstřícná,pobyt odpovídal popisu,informace o místních možnostech od vedení,bohužel místní koupaliště už bylo v době našeho pobytu zavřené(polovina září),kuchyně výborná

Vynikající (Josef T.)

Pobyt splnil naše očekávání, bylo tam čisto, personál dokázal poradit s výlety po okolí.S amostatnou kapitolou byla skvělá kuchynľ i porce jídla.

Vynikající (Jaroslava M.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Slevové kupóny jsme obdrželi. Strava vynikající, personál příjemný.

Skvělé (Dana K.)

Ubytování pro nenáročné klienty, velice ochotný personál, dobré jídlo, krásná krajina,

Vynikající (Jitka H.)

Skutečnost předčila naše očekávání. SUPER!! Ubytování, strava, obsluha, čistota, vše na jedničku s hvězdičkou