Unikátní dovolená v úchvatné přírodě Vysokých Taur (rakouské Alpy), v horském hotelu Evianquelle Bad přímo u léčivého pramene Evianquelle. V ceně polopenze a uvítací balíček s ovocem a lahví místního vína. Děti do 15-ti let navíc zdarma.

Exkluzivní dovolená u léčivého pramene v srdci rakouských Alp**
**

Hotel Evianquelle najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m.n.m.). Malebná vesnička Böckstein byla dříve hornickým městem, dnes je jedním z nejoblíbenějších cílů ve Vysokých Taurách. Nadchne Vás zde atmosféra, která k Alpám neodmyslitelně patří - tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Stylový, horský hotel Vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny King size postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor.

Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Pramen byl objeven v roce 1908 a své jméno nese díky podobnosti se známým ženevským pramenem Evian. U hotelu je také rybník plný pstruhů, které můžete lovit a následně si je ugrilovat. Přípravou pstruhů je ostatně vyhlášená i zdejší restaurace.

Údolí Gastein  - ideální pro aktivní dovolenou

Národní park Vysoké Taury poskytujte nespočet možností v malebné přírodě pro dvojice, rodiny i seniory. Milovníci turistiky a cyklistiky jistě ocení více než 350 km tras vedoucích skrz naskrz zelenajícími se údolími. Gastein je také výhlášené místo lázeňství a vyhledávaný je také golfisty. V létě můžete relaxovat u místního jezera s alpskou vodou.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

NÁŠ TIP: na podzim se v Gasteinu koná vyhlášený Festival sklizně, kde potkáte Rakušany v typických krojích ("trachtech"), ochutnáte to nejlepší jídlo a pití ze zdejšího kraje a děti se vyžijí při bohatém zábavním programu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zdeněk O.)

Prostředí hotelu krásné, hotel samotný starší. Personál z HU a BG, příjemní lidé. Pokoje pěkné. Jídlo velmi dobré, jen omezené prostory v prostorech, kde se podává jídlo.

Skvělé (Ctislav D.)

Pobyt odpovídal popisu, personál velmi vstřícný, celková spokojenost. Jediné mínus byla malá, zastaralá koupelna se špatným sprchovým odtokem.

Skvělé (Martina B.)

Vše bylo super, jen vybavení pokoje starší, ale čisté. Určitě bych vyměnila koberec! Jinak naprostá spokojenost! Jídlo výtečné, personál taktéž - příjemný, ochotný. Tento hotel doporučuji. A také doporučuji výlet na Dachstein - nemá chybu - skvělý zážitek!

Vynikající (Adela S.)

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, personál velmi milý. Jídlo bylo chutné. Nejvíce jsme ocenili velký pokoj a ski taxi přímo od hotelu ke sjezdovce.

Vynikající (Hana K.)

V hotelu jsme byli spokojeni, měli jsme krásný velký pokoj (č.16) za který jsme tedy za 3 noci připlatili EUR 30,- , ale rozhodně to stálo za to, děti i my jsme měli dost místa. Obsluha příjemná, jídlo více než dostačující - možná jen k snídani by to chtělo nějakou sladkou variantu kromě rohlíku s džemem, např. vánočka, krosany, záviny..Večeře výborné, pro nás velké porce, bylo nám líto, že jsme vždy nechávali, nejsme zvyklí tolik jíst. Většinou jsme snědli z hlavního jídla maso a k tomu si nabrali ze salátového baru zeleninu. Dezerty skvělé ! Co nás mrzelo, bylo chování českých turistů - neomalené komentáře nahlas na adresu číšníků, kterých bylo bohužel málo na to, aby stíhali v 18h kdy se všichni nahrnuli k večeři , všechny obsloužit do 10 min..My jsme byli na dovolené, takže jsme si v klidu objednali pití, dali si s dětmi polévku, pak si povídali..přece když jdete do restaurace, taky často čekáte i 30 minut na jídlo, v tomto hotelu je taky připravované čerstvě pro hosty..Pokud jedete do 5* za 50tis , tak si stěžujte, ale za tyto peníze byl servis absolutně v pořádku! Obsluhy nám bylo líto, nezastavili se celý večer a spousta lidí k nim ještě byla nepříjemná. Cestujeme dost a negativismus čechů nezná mezí :(. Jinak příroda samozřejmě úžasná, lyžování taky, užili jsme si celý pobyt a je možné, že v létě tam vyrazíme znovu :)

Skvělé (Michaela K.)

Hotel je vcelku dobře vybavený a čistý. Pouze Wi-fi na pokoji skoro nefungovala. Slevový kupón a informace jsme obdrželi až druhý den a na dotaz. Strava byla chutná a pestrá. Při snídani nestíhali doplňovat a nebylo ani nádobí. To bylo jen první den, další dny už bylo vše v pořádku. Personál byl příjemný a hotel je umístěn v moc krásném prostředí.

Vynikající (Radka K.)

S ubytováním i službami hotelu jsme byli velice spokojeni. Vše odpovídalo předcházející prezentaci. Personál milý, příjemný, ochotný. Jen možná, v prezentaci bylo uvedeno, že na recepci bude personál mluvící česky, což pravda nebyla. Nám to tedy vůbec nevadilo, ale byli tam někteří hosté, kteří německy ani anglicky nemluvili.

Skvělé (Lucie ?.)

Měli jsme za příplatek pokoje typu Comfort, celkově ubytování odpovídalo 3-hvězdičkovému hotelu. Pokoje nižší kategorie jsem neviděla, nemohu posoudit. Ubytování pěkné, plně dostačující, na pokoji není lednička (či minibar) na uložení dovezených potravin. Strava průměrná - snídaně formou bufetu (párky, vajíčka, 3 druhy salámů, 3 druhy sýrů, jogurt, musli, zelenina, čaj, mléko, káva....) - poslední den již nefungoval kávovar na presso - byla jen klasická káva z termosky. Také doplňování bufetu občas vázlo.., večeře servírované - k pití na požádání džbánek vody z místního pramene (zdarma), jídlo bylo chutné, výběr ze 2 jídel (1 z toho vždy bezmasé), najedli jsme se vždy dobře - ve srovnání s předchozími zkušenostmi z jiných dovolených - hodnotím jako *** - vše splnilo naše očekávání. Půjčení kol ani saunu jsme nevyužili. Personál vstřícný, 1 z číšníků byl Čech, což bylo milé..., jinak hosté - hodně Češi, Slováci.. - tak si člověk předal zkušenosti z tipů na výlety. Jinak údolí Bad Gastein prostě nádherné - doporučuji koupit Almorama kartu a využít slevu na lanovky - nechat se vyvézt nahoru a tam pak pochodit. Byli jsme s dětmi - 3 a 6 let - byly nadšené!!. doporučuji výlety: Schlossalm, Fulseck, Stubnerkogel, Graukogel. Přímo v Bad Gasteinu pěkná stezka podél vodopádu. Jednou jsme navštívili termální lázně (Felsenterm) - paráda - teplá voda, venku pršelo, ..... ještě by v okolí bylo spoustu tipů na výlety, 4 dny na návštěvu je skoro málo - chce to chytnout dobré počasí. Jinak celkově oblast i ubytování mohu doporučit.

Skvělé (Lenka J.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, byli jsme ubytováni ve vedlejší budově, ve velkém pokoji vybaveném trochu opotřebeným nábytkem (rozpáraná sedací souprava). Umyvadlo bylo ucpané, oprava proběhla až po několikeré urgenci. Ručníky nebyly příliš čisté, v pokoji uklidili jen jednou, nevynesli ani odpad. Nenechali jsme se tím ale vyvést z míry, neboť jsme v pokoji trávili minimum času. Jídlo bylo dobré, víceméně rakouské speciality. Personál ochotný, vstřícný, mluvící kromě němčiny a angličtiny i slovanskými jazyky. Příroda nádherná. Doporučujeme.

Vynikající (An. P.)

Nádherné...obsluha super - ochotná, usměvavá. Hory úžasné, příroda kolem úchvatná! Doporučejeme všem :-)