Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.

Dovolená na jihu Rakouska v českém penzionu Gemshorn

Pension Gemshorn se nachází v obci Hainzenberg v Zillertalském údolí asi hodinu od Innsbrucku a 2 hodiny od Národního parku Velké Taury, v němž se nachází nejvyšší vrchol Rakouska Größglockner (3798 m.n.m.).

V penzionu Vás uvítá česky mluvící personál a ubytuje Vás v moderních, zrekonstruovaných pokojích s nábytkem z masivního dřeva, vlastním sociálním zařízením a LCD TV s nabídkou českých programů. Penzion nabízí i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. Součástí penzionu je i jídelna, kde vedle českého piva můžete ochutnat i typické rakouské pálenky. 

Zillertalské Alpy - ráj pro milovníky kol, turistiky i termálů

V obci, kde leží penzion, se Vám nabízí nespočet aktivit, kterými můžete trávit volný čas - od golfu, přes tenis a bobovou dráhu až po letní koupaliště i termální lázně. Okolí je perfektní také pro cyklo výlety - s výběrem vhodné trasy Vám v penzionu ochotně poradí. 

Zillertal nabízí přes 1 000 km značených tras pro pěší turistiku různé náročnosti (procházky po vrstevnicích i náročnější okružní túry po kopcích). Doporučujeme také návštěvu Krimmelských vodopádů, které jsou se svou výškou 380 metrů druhé největší v Evropě. Po výletech můžete relaxovat v jedněch z mnoha zážitkových, termálních lázní, kterými je tato oblast taktéž proslavená. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dušan O.)

Byli jsme velmi spokojeni se službami. Ubytování slušné, čisté. Teplá kuchyně (večeře) výborná, studená (snídaně). Poloha hotelu je velmi příhodná.

Vynikající (Aleš F.)

Pobyt v penzionu Gemshorn byl naprosto perfektní. Penzion leží v turisticky atraktivní oblasti, v okruhu cca 50 km je tolik zajímavých míst, že se ještě určitě vrátíme. Jídlo bylo skvělé, personál velmi milý a vstřícný. Pokoje jsou čisté a útulné, není co vytknout. Jedním slovem díky a na shledanou.

Skvělé (radka S.)

Pobyt byl dle očekávání - pension jednodušší, ale pěkné, prostorné pokoje, příjemná sauna. Česká kuchyně s velkými porcemi jídla. Ocenili bychom ještě možnost výběru alespoň ze 2 hlavních jídel. JInak vše OK.

Skvělé (Radmila W.)

Nabídka odpovídala skutečnosti, český personál příjemný, ochotný, prostředí pěkné.

Vynikající (Jan M.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi, personál milý a vstřícný, strava velmi dobrá.

Vynikající (Michaela ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Ubytování, stravování i wellnes bylo nad naše očekávání a určitě bychom tento voucher doporučili ostatním.

Vynikající (Pavel H.)

Jedním slovem - SUPER!! Krásné zážitky, velmi dobré služby v penzionu, fajn personál i výborná kuchyně. Určitě doporučuji a sám hodlám tuto akci někdy v budoucnu zopakovat a delší dobu pobytu.

Vynikající (Veronika P.)

Boli sme veľmi spokojné. Personál bol nesmierne ochotný, prostredie krásne, a jedlo úžasné! Wellness sme nevyužili, ale ku šťastiu nám nechýbal.

Skvělé (Jitka ?.)

Obsluha příjemná, jídlo chutné, bohužel nebyl výběr alespoň ze dvou jídel, pokoj útulný.Sportoviště ani wellness jsme nevyužívali - jen dětské hřiště a dítě bylo spokojené. Vřele doporučuji rodinám s dětmi.

Vynikající (Tomáš B.)

Prostředí hotelu je velmi krásné. Velmi příjemný a ochotný personál. Vše co obsahoval kupón jsme měly. Jídlo bylo velice dobré. Pokud zákazníci nechtějí využívat jen autobusovou dopravu zdarma, doporučuji výlet na Krimmelské vodopády a k jezeru Achenasee.