Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků v letním období. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, letní koupaliště, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří ?.)

Byl jsem moc spokojený s celkovým pobytem,který odpovídal vašemu popisu.Služby,ubytování a personál na velmi dobré úrovni.Moc se nám tam líbylo.Mohu ostatním klientům jen a jen doporučit.Pobyt v nás zanechal velmi dobrý dojem.

Skvělé (František D.)

Byli jsme s manželem spokojeni, navíc nám přálo počasí, takže maximální spokojenost. Za tu cenu to stálo za to.

Vynikající (Zdenka R.)

Pobyt v penzionu - TYROL - odpovídal popisu a mohu potvrdit ,že to ,co p. Peška sliboval v nabídce ,to i splnil .

Vynikající (Vaclav P.)

S pobytem v Pensionu Tyrol jsme byli velice spokojeni, svědčí o tom i to, že jsme již byli v tomto penzionu 2x. Penzion má velice přátelské prostředí, velice dobré služby, chutná a bohatá strava, venkovní grilování a vše co nabízí ve svém popisu také plní. Personál hotelu (správce, barman, kuchař) hodnotím na výtečnou. Součástí ceny penzionu je Hochkönig karta, která umožní zdarma využít všechny lanovky v regionu Hochkönig, což tvoří velkou úsporu Eur. Proto všem doporučuji!

Vynikající (Dana O.)

Spokojení, český personál bol veľmi ústretový. Takýto pobyt sme hľadali už 2 mesiace v slovenských CK a nikto nám nedokázal sprostredkovať pobyt so slovensky hovoriacim personálom. Teraz to bola super ponuka, akurát že cesta nás vyšla rovnako ako samotný pobyt...

Skvělé (Alena N.)

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.

Skvělé (zuzana K.)

Určitě spokojeni, ubytování, jídlo vše OK. Dokonce jsme si mohli o den prodloužit pobyt za cenu slevokingu. Pokud bude možné, pobyt zopakujeme příští rok. Budeme se lépe orientovat v možnostech výletů. Výlet do Salzburku nám vzal den na horách a to byla škoda.

Vynikající (krol J.)

velmi spokojeny jidlo velmi hutne super cistota v celym penzionie perzonal velmi komunikatyvny celkovo vsehno na 1!!!!!!!

Skvělé (Jan S.)

Pobyt odpovídal popisu, strava dobrá standardní, přístup ubytovatele dobrý, poradil s místními trasami a celkové hodnocení je spokojenost.

Vynikající (Martin H.)

S pobytem jsem byl velmi spokojený, vše odpovídalo popisu v nabídce. Příjemný a ochotný personál, výborné jídlo i ubytování.