Luxusní ubytování v lázeňském městě

Centrum pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj se nachází v poklidném lázeňském městě Polanica-Zdrój a poskytuje luxusní ubytování a prostředí k relaxaci. Pokoje jsou laděné do teplých optimistických barev a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV LED, telefonem a WiFi. K dispozici je vždy balkón nebo terasa.


Na portálu Booking.com získalo centrum skvělé hodnocení 8,4 z 10. Hosté jsou velmi spokojeni jak se službami hotelu a místním personálem, tak i s čistotou ubytování.


Posilníte se díky polopenzi formou bufetu v hotelové restauraci, kde dbají na ekologii a v nabídce mají i stravu pro vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou dietou. K jídlům máte i nápoje zdarma.

Wellness a léčebné procedury

Hotel má také vlastní wellness centrum. Čeká vás bazén, vířivka, sauna a fitness.

Zvolit můžete ale i balíček s procedurami a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození. Je na vás, jestli se necháte zlákat perličkovou koupelí a rašelinovými zábaly, nebo si zajdete na magnetoterapii, lymfodrenáž nebo lokální kryoterapii.

Každá z procedur působí pozitivně na jinou oblast vašeho těla. Odborný personál vám s výběrem a průběhem procedur ochotně poradí.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 8,9 let 23 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 9 let 29 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Místní poplatek 4 PLN/osoba/noc (nutno hradit v hotovosti).

 • Parkování 2 €/noc.

 • Sváteční příplatek (19.4. - 22.4., 1.5. - 2.5., 3.5., 9.6., 20.6.) 20 €/pokoj/noc.

 • 8 nebo 10 procedur dle výběru u vybraných variant je celkový počet procedur. Na osobu se jedná o 4 či 5 procedur.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček po předchozí domluvě a poplatek 17 €/den

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena G.)

Hotel byl perfektní, dle pokynu jsme si vzali EURA, abychom zaplatili poplatky za auto a osobu za den. Ty však nebrali na recepci a platili jsme tedy kartou. Jedna poznámka - byla uvedena chybná výše poplatku. Myslím si, že za parkovné by se nemělo nic platit, parkoviště bylo velké a místa dost. Ještě jednu připomínku bych měla. Na večeři byl boj o zákusek. Obsluha donesla jeden tác a ten byl rychle rozebraný. V 5 hvězdičkovém hotelu by mělo být zákusků dost pro všechny a né jen jeden druh!

Skvělé (Pavel K.)

Celkem jsme byli spokojeni až na trochu chaotický wellness. Snídaně byly bohaté, u večeře často obsah várnice neodpovídal nápisu na ní, např. hovězí nebo pečená kuřecí stehna - bylo jen na začátku - doplněno vždy vepřové bez změny popisu. Jinak ubytování velmi pěkné a čisté, postele pohodlné a personál ochotný.

Vynikající (Ladislav ?.)

Pobyt byl opravdu krásný, já raději tedy moře to každopádně,ale tento pobyt v Polsku byl velmi pěkný , i když je z jiné oblasti, kategorie.Vše bylo splněno , procedury proběhly ,domluva kdo nerozumí po polsky byla trochu horší, ale dopracujete se společně k cíli a to i díky čechům,kteří tam pobývají též a jsou od hranice a polsky umí a pomohou vám ve všem se domluvit.Polanica je malé městečko ale docela postačuje, náměstí je v dosahu hotelu a park též,procházky byly tedy zabezpečeny a počasí ještě vše dovolovalo, bylo teplo. Co se týká provozu hotelu uplně bez problémů,kdo hledá muchy najde samozřejmě , nehodnotím stavbu ale pobyt-strava vždy vynikající, snídaně i večeře, najdete si pokrm vždy a ve výborné kvalitě, ano s pitím je to horší-čaj chybí ovocný a kafe pravděpodobně melta a jablečné mošty nedobré kvality, ale tyto nejsou vždy v menu. Kdo si stěžuje na stravu nechápeme proč.Pivo, víno lze koupit na večeři , my jsme kupovali víno 1/2 litru červené za 84 Kč a kdo má rád pivo čepované nedoporučuji, pivo tam neteče a tudíž ani neumí čepovat, je přechlazené atd. Raději si koupit lahváče doporučuji-pokoj vše jak má být bez problémů. Wellnes ok, byli jsme i uplně samostatně v bazénech, vždy čisto m výřivka super, jen ty sauny opravdu nevýhodná doba -18-21 hodin , což s plným břichem sauna moc nejde k sobě . Pobyt velmi velmi dobrý, nemám námitek k kničemu

Tipy na výlet

Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój

Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Polské lázně Ladek-Zdrój mají bohatou 750 letou tradici a patří k nejstarším lázním v celé Evropě. Lázně se pyšní svými léčivými prameny, které obsahují radon. Najdete je v krásné oblasti Zlatých hor. Návštěvníci lázní si dopřávají koupele, které mají spoustu příznivých účinků na lidský organismus. Především jsou pak nápomocné při kornatění tepen či nedokrvení organismu.

Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój

Více než 650 let staré lázně Kudowa, které najdete na polské straně Kladského pomezí, patří mezi nejoblíbenější polské resorty. Navštivte toto město a pokochejte se krásnou lázeňskou architekturou, kolonádou, parky a pavilonem s léčivými prameny. Dále zde najdete také výborné restaurace, obchůdky a aquapark. Na další výlet se pak vydejte do kostnice Kaplica Czaszek nebo ptačí minozoo.