Hotel, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky

Dopřejte si parádní relax a načerpejte novou energii v polském lázeňském městečku Muszyna. Ze Slovenska se do hotelu dostanete velmi snadno, hotel je totiž vzdálený pouhých 5 km od slovenských hranic.


Hotel získal ocenění Travellers' Choice™ za rok 2015, tudíž si můžete být jisti, že o vás bude dokonale postaráno.


Ubytováni budete v luxusně zařízených pokojích v elegantním stylu s krásnou koupelnou s WC a sprchou, TV, fénem, klimatizací, telefonem, rádiem, trezorem a internetovým připojením. V hotelové restauraci si pochutnáte na bohaté polopenzi. Připraveny pro vás budou snídaně a večeře formou bufetů.

Pobyt v hotelu si užijí i děti - ty se vydovádí v dětském koutku, ve kterém najdou mini skluzavku, hračky a stavebnice. Večer si pak celá rodina může zahrát bowling v hotelovém baru.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 6,9 let 60 zł (cca 15 €)/noc s polopenzí na přistýlce.

 • Dítě do 11,9 let 130 zł (cca 32 €)/noc s polopenzí na přistýlce.

 • Dítě od 12 let 160 zł (cca 40 €)/noc s polopenzí na přistýlce.

 • Místní poplatek 1 zł (cca 0,2 €)/dítě do 2,9 let/noc, a 3,40 zł (cca 0,8 €)/dítě od 3 let a dospělá osoba/noc.

 • Kupón není možné využít v těchto termínech: 19. - 22.4., 1. - 5.5. a 20. - 23.6.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Antonín K.)

Prostredie hotela je pekné, strava vynikajúca, služby a ochota personálu sú výborné. Všetko hodnotím na jednotku.

Vynikající (Eva H.)

Celý pobyt bol na výbornej úrovni. Musím vyzdvihnúť stravu. Pestrosť a množstvo stravy bolo fakt na úrovni, jedlo a pitie bolo neustále dokladané. Kuchyni nie je čo vytknúť. Personál v celom hoteli usmievavý a veľmi ochotný. Izby s balkónmi, čisto, župany a papučky na izbách. Malé mínus dávam wellnesu, keďže nefungovala parná sauna. Ale v konečnom dôsledku vrelo odprúčam.

Vynikající (Dana D.)

Prostredie hotela, interiér aj okolie hotela, služby a bohatá strava - všetko super. Personál hotela veľmi úslužný, milý. Dosť ma však prekvapilo, že na obrázkoch vyzerá bazén, vírivka a sauny o dosť väčšie ako v skutočnosti sú, takže pri tom množstve návštevníkov bol niekedy problém.

Tipy na výlet

Ski areál Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

Ski areál Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

Když se zhluboka nadechnete a cítíte krásný zimní vzduch. Když se rozhlédnete a vidíte zasněžené svahy v náruči hustých polských lesů. Když se zaposloucháte a slyšíte nadšené výskání lyžařů všech věkových kategorií. Potom jste pravděpodobně ve Ski areálu Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Devět různých sjezdovek, které propojují Velký rybník (1062 m n.m.) s okolními údolími tvoří moderní, profesionálně udržované lyžařské středisko, kde se zabavíte na celý den. Skipas na 6 hodin vyjde dospělou osobu asi na 85 zł (500 Kč), ale pokud milujete lyžování, jde rozhodně o dobře investované peníze.

Lyžařské středisko Krynica – Slotwiny Arena

Lyžařské středisko Krynica – Slotwiny Arena

Slotwiny Arena je tak rozlehlá, že když si vezmete na týden dovolenou, stejně si nestihnete všechny její sjezdovky užít do systosti. 10 různě náročných svahů pro méně i více pokročilé lyžaře + baby lift, na jehož osvětlených 80 metrech se můžou naučit lyžařskému umění ti nejmenší. Ve středisku se pořádají různé zajímavé akce, soutěže ve slalomu, můžete se zde zapsat do lyžařské školy, půjčit si vybavení, osvěžit se v restauraci, zkrátka, nebude vám tu chybět vůbec nic. Otevřeno je až do večerních hodin a celodenní skipas pro dospělého vyjde na 99 zł (asi 600 Kč).

Ski Jaworzyna Krynicka

Ski Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka (1 114 m n.m.) je oblíbenou lokalitou po celý rok. V zimě se jedná o baštu lyžařů všech věkových kategorií. Nahoru vás vyveze moderní sedačková lanovka, pak už nezbývá než užívat si kvalitně upravených svahů, které uspokojí i náročnější zkušené lyžaře. Celodenní skipas pro dospělou osobu vyjde na 110 zł (asi 660 Kč) Parkování u dolní stanice je zdarma, nehlídané a otevřeno od 8:30 do 18:30 hodin.