Nechte se pohltit historií krásné Vratislavi v Dolním Slezsku. Ubytujte se v Hotelu Tumski *** na jednom z úchvatných ostrovů na řece Odře a k památkám to budete mít jen kousek pěšky. Navíc si pochutnáte na polopenzi a navštívíte lodní restauraci.

Nezapomenutelná atmosféra elegantního hotelu

Hotel Tumski *** září svým jedinečným kouzlem v centru Vratislavi na ostrově Młyńska na řece Odře. Ubytováni zde budete v komfortních pokojích s moderním zařízením, psacím stolem, satelitní TV a vlastní vybavenou koupelnou.

Jídlo si vychutnáte v restauraci Karczma Młyńska v rustikálním stylu a nebo rovnou na lodi Barka Tumska, která je přistavena přímo před hotelem.

Z hotelu budete mít výhled na významný ostrov Tumski a památky Vratislavi na druhé straně řeky. Během pobytu se tedy můžete věnovat turistice. Náměstí Rynek najdete jen 1 km od hotelu. Pokud cestujete s dětmi, navštivte i zdejší ZOO.

Dodatečné info

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 17,9 let 12 €/noc na lůžku bez nároku na stravu, 17 €/noc včetně snídaně, 23 €/noc včetně polopenze.

 • Parkování 9 €/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ostrov Tumski

Ostrov Tumski

Střed Vratislavi obklopený vodami Odry, to je ostrov Tumski. Skrývá v sobě velké architektonické skvosty včetně nádherných gotických katedrál. Stojí tady také Arcidiecézní muzeum, které už více než sto let sbírá sakrální památky s velkou historickou a uměleckou hodnotou. Projděte se sem přes most Tumski, který se řadí mezi symboly ostrova. Vede z Písečného ostrova a je oblíbeným místem setkání zamilovaných. Také se zde drží tradice visacích zámků.

Vratislav

Vratislav

Vratislav je město umění, historie, parků a kulturního života. Není tedy divu, že zde najdete velké množství historických staveb. Dále také muzea, kavárny i zoologickou zahradu. Co nesmíte minout? Krásné náměstí "Rynek" a slavné vratislavské trpaslíky důmyslně rozeseté po městě. Jejich hledání už pohltilo nejednoho turistu. Pusťte se po jejich stopách pomocí aplikace v mobilu nebo mapy, kterou můžete koupit v informačním centru. Rozhodně doporučujeme i miniaturní svět "Kolejkowo". Jde o obrovský model Dolního Slezska. Fantastické je také centrum vědy Hydropolis. Máte-li rádi historii, navštivte Národní muzeum nebo vratislavskou univerzitu. Je otevřená veřejnosti a garantujeme, že její barokní aula vás uhrane.

Park Szczytnicki

Park Szczytnicki

Park se nachází vedle Tumského ostrova a má rozlohu více než 100 ha. Roste tu okolo 350 druhů dřevin z Evropy, Ameriky i Asie, pochlubit se může i obdivuhodným množstvím zvířat, která tu žijí. Najít tu můžete japonskou zahradu, Vratislavskou fontánu, historický dřevěný Kostel sv. Jana Nepomuckého či Pavilon čtyřech kopulí. Skvělé místo na procházku.