Zažijte perfektní relax v 4* penzionu Klimek, který již získal několik ocenění, a je proto vhodný i pro náročné zákazníky. V ceně máte neomezený vstup do parádního hotelového aquaparku a saunového světa. Navíc můžete vyzkoušet solnou místnost.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petra N.)

Snídaně v hotelu skvěle, ovšem večeře v penzionu nám nechutnaly (ani jeden den pobytu). Wellness OK jen jsme čekali teplejší vodu. Hodně využití pro děti , pěkné dětské hřiště i v okolí Detsky park ( 2 minuty chůze od hotelu).

Vynikající (Viera C.)

Boli sme veľmi spokojný, penzión neskutočný, krásny, prostredie tak isto, krásne, strava výborná, wellness dobrý troška studená voda v bazéne, personál veľmi milý, okolie krásne vhodné na turistiku, vrelo odporúčam.

Skvělé (Olga G.)

S pobytom sme boli spokojný, ale čo nás sklamalo bolo, že nefungovala počas nášho pobytu parná sauna, ktorú sme chceli využívať. Strava bola na primeranej úrovni.

Vynikající (Kamil M.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Ubytování bylo pěkné, snídaně luxusní, večeře trošku pokulhávaly. S personál vstřícný, usměvavý, ochotný. Co se týče SPA, byli jsme spokojeni tak napůl. Nemají dořešené šatny pro klienty z penzionu a parní sauna byla slabá. Celkové shrnutí - byli jsme spokojeni.

Vynikající (Jana L.)

Velmi se nám líbilo jak profesionální služby, tak i prostředí hotelu. Wellness, exteriér i interiér.

Skvělé (Alena P.)

Penzión Klimek Muszyna Poľsko - prostredie je pekné, izba super, akurát nefungovali trisky v sprchovacom kúte, ale voda tiekla. Welnes v hoteli Klimek nebol podľa predstáv, tzv. vodopády boli odstavené počas celého 4 dňového pobytu. Jedlo dobré, personál veľmi príjemný a ochotný - rovnako aj v penzione aj v hoteli.

Vynikající (Peter H.)

Pekné prostredie na prechádzku v dvojici okolo rieky, drevené kostolíky, záhrady, zrúcanina hradu. Príjemný a ochotný personál. Chutná strava a dostatočné množstvo.

Skvělé (Ivana T.)

Hotel i strava byli v pořádku. Všechno souhlasilo s nabídkou. Wellness jsme si patřičně užili.

Vynikající (Josef K.)

Nejen spokojen ale i nadšen nejen službama ale i prostředím a ochotou personálu. Hezké i okolí /Krynica i Zakopané/.

Vynikající (Jana S.)

Prostredie hotela bolo nádherné, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Akurát čo mi vadilo, že wellness mohlo byť väčšie na daný počet zákazníkov. Personál ochotný.