Hotel Redyk Ski&Relax *** nabízí krásné horské výhledy a komfortní ubytování. V hotelovém wellness si užijete saunu a soukromou vířivku a na výlety do okolí vám tu půjčí kola nebo hole na Nordic Walking. Využijte také slevu na vstup do termálů.

Až přijde čas vyrazit ven, využijte 20% slevu na vstup do termálního komplexu Term Gorący Potok a ponořte se do bazénů s vodou z termálních pramenů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (antonin B.)

Vše bylo v naprostém pořádku, personál vždy na naše dotazy nam poradil, /doprava do Zakopaneho/.

Vynikající (Michaela V.)

Vše bylo v pořádku - personál, jídlo, vířivka, okolí i pokoj. Děkujeme a doporučujeme!

Vynikající (Silvie M.)

Hotel příjemný, čistý, zaměstnanci ochotní a milí, opravdu veliký výběr jídla, formou švédského stolu. Příroda a okolí opravdu nádherné.

Vynikající (Naděžda V.)

Velká spokojenost, prostředí nádherné, obdrželi jsme vše, co jsme si objednali. Jídlo velmi chutné, bohaté, pestré. Personál hotelu úslužný, vždy vycházel vstříct. Wellness odpovídal nabídce.

Skvělé (Ivo H.)

V hotelu Redyk se nám velmi líbilo, personál ochotný, jídlo výborné, všude velmi čisto a útulno. Všechny slibované služby byly k dispozici. Jen v blízkém okolí hotelu je jen velmi málo možností pro pěší túry mimo rušné silnice.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Zpracování prezentace, kupón v pořádku i využití zákaznické podpory - ochota, vstřícnost a srozumitelnost. S pobytem, službami, personálem: velká spokojenost, vše odpovídalo nabídce, doporučuji.

Vynikající (Danuše P.)

Nádhera a velká spokojenost se službami, lokalitou, v dosahu lyžování a termály, prostě úžasné.

Vynikající (Robert P.)

Super pobyt. Výborne a bohaté raňajky aj večera. Čistota v hotely príjemný personál.

Vynikající (Petra T.)

Popis hotelu odpovídal realitě, naprostá spokojenost. Vše, co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi, bohužel nevyužili vzhledem k počasí (mělo by se zohlednit roční období a nabídka kuponů - např. jízda na kole v nynějším počasí). Polské vouchery obsahovali např. kupón na saunu, což by nebylo od věci. Jídlo - stravování, catering velká spokojenost. Wellness - využití jacuzzi, vše v pořádku, Skvělé osazení recepce, doporučily výlety, servis v jídelně se staral nepřetržitě. Vřele doporučujeme tento hotel! Výlety - centrum Zakopane, Czarny potok - thermaly.

Vynikající (Svetlana ?.)

Velmi příjemné prostredie, výborná strava, přístup personálu velmi dobrý. Vsetko zodpovedalo popisu.