Nechte se hýčkat v hotelu Modrzewiówka *** a užijte si pobyt jako z pohádky. Těšte se na prostorný pokoj s luxusní postelí pro královský odpočinek a na wellness s vířivkou i saunou. Na výlet se vydejte do Krakova.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta M.)

Strava i ubytování výborné, jen postel pro dva byla v šířce 140 cm. Okolí hotelu velmi pěkné a bazén skvělý.

Vynikající (Olga S.)

Pobyt byl vynikající, úroveň hotelu vysoká, služby nadprůměrné, strava vynikající, wellness jsme využívali jak to šlo, personál vstřícný. Okolí nádherné, do Krakowa spoj autobusem skvělý, všem doporučuji.

Vynikající (Marek ?.)

Prostředí i služby odpovídaly popisu, strava vynikající - ocenili jsme místní kuchyni. Personál byl velmi ochotný, doporučujeme návštěvu Krakowa, Osvětimi a Energylandu.

Skvělé (Radomíra D.)

Prostředí hotelu super, hezký pokoj, jídlo dobré, pivo drahé (8 zl), obsluhující personál milý, ovšem, i když jsme byli v jídelně sami, tak jsme na jídlo čekali 25 - 30 minut. Pokojskou jsme za ty 4 dny neviděli, což bylo nepříjemné s ohledem na plný odpadkový koš.

Vynikající (jiři D.)

Hotel v klidném prostředí, obklopen lesy. Všude čisto, jak uvnitř hotelu, tak venku. Personál milý, snídaně dostačující, večeře výborné. Pokud chce jet někdo ráno do Krakowa autobusem, doporučuji si den předem zjistit zastávku. Jinak vše ok.

Vynikající (Roman V.)

Super ubytovanie, tiché prostredie. Wellnes po objednaní súkromný, Veĺká spokojnosť.

Vynikající (Eliška H.)

Všechno na jedničku ! :) Personál příjemný a profesionální, prostředí čisté a luxusní. Ocenili jsme dlouhou otevírací dobu venkovního bazénu i spa (až do 23:00). Lokace hotelu disponuje krásnou přírodou a je ve skvělé dostupnosti k návštěvě Krakova.

Skvělé (Leo B.)

Pobyt odpovídal popisu, pouze vstup do wellnes nebyl neomezený, jak bylo avízováno, museli jsme se objednávat.

Vynikající (Martina N.)

Vše proběhlo v naprostém pořádku, personál byl velice příjemný a ochotný. Prostředí hotelu i okolí velmi pěkné.

Vynikající (Roman N.)

Spokojenost na 100%. Velmi krásné ubytování, velmi příjemný personál. Strašně, ale strašně dobrá kuchyně - 6 hvězd. Blízká dostupnost míst pro výlet a co je k nedocenění - je tiché a příjemné prostředí.