Vydejte se na dovolenou na polskou stranu Jizerských hor do Resortu Klinika Młodości Medical SPA. Těšte se na polské speciality a neomezený vstup do wellness s vířivkou, bazénem a fitness. A také kouzelné prostředí hor.

Vybrat si můžete i z široké nabídky léčebných procedur: inhalace, léčebné koupele - bláto, hydro perličky, terapeutické zábaly - bláto, teplo, elektroléčba, magnetoterapie, fototerapie - Bioptron, Solux, léčebný laser, ultrazvuk, lymfodrenáž, lokální kryoterapie.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radmila L.)

Vše, co bylo nabídnuto, bylo poskytnuto. Hotel je umístěn v krásném prostředí přímo u lesa a jestliže budete mít štěstí na počasí a touhu si odpočinout (ať již jen touláním po lese, aktivní pěší turistikou či na kole), pak lze jen doporučit. Bazén s vířivkou je velice příjemný před snídaní i po namáhavé túře. Personál ochotný, jídla dost. V případě, že si budete chtít udělat výlet lanovkou, vyzvedněte si na recepci kartičku na slevu jízdného. Neočekávejte vysoký luxus, ale příjemné místo k odpočinku. Jediným malým mráčkem našeho čtyřdenního pobytu byla roztržitá paní uklízečka. První den při odchodu nechala rozsvíceno, druhý den zapomněla pokoj zamknout zcela. (nic se nám neztratilo, a tak jsme si nechtěli kazit pobyt a na recepci jsme toto nehlásili).

Vynikající (Miroslav B.)

Byl to náš druhý pobyt v tomto hotelu, na české straně hranic jsme nenašli srovnatelnou nabídku. Prostředí hotelu velice příjemné , personál milý a ochotný. Služby na velmi dobré úrovni, v porovnání kvalita - cena, příznivější než v ČR. Strava bohatá, průběžně doplňována. Wellness celý den k dispozici neomezeně. V okolí mnoho možností na výlety - zámek Czocha, Dinopark Szklarska Poreba, lanovka na Stog Izerski a spousta dalšího.

Skvělé (Petra L.)

Krásné prostředí, skvělé wellness, příjemný personál, jediné malinkaté mínus je malý výběr jídla u večeře.

Vynikající (Jiří B.)

Vše bylo perfektní! Vynikající ubytování, bazén i jídlo (ocenili jsme velký výběr čajů i k večeři!). Pokoj Comfort byl opravdu velký a krásně zařízený, s nádherným výhledem na okolní hory. Můžeme jen doporučt!

Vynikající (Martin E.)

Ano, jeden z nejlepších pobytů v nabídce. Klidný hotel v lese s výbornou kuchyní a ochotným personálem. Wellness dostačující. Doporučuji výlety do okolí - Jizerské, Sklářská Poreba, minipivovary v Harrachově a Frýdlantu.

Vynikající (Irena H.)

Vše odpovídalo popisu, čisto, hezké prostředí,jídlo dobré, doplňované,výlety pro pěší i autem různé, to je třeba si předem prostudovat, hotel nabízí zdarma denně jízdu do Swieradow Zdroj, kde to je větší, spousta kaváren, ale i německých penzistů, kteří se tam jezdí léčit. Klientelu i v klinice Mlodosci tvoří hlavně Němci-důchodci na léčení. Jen je škoda, že chybí nápisy v češtině, vše je jen v polštině a němčině.

Vynikající (Jiří H.)

Hotel je krásný, pokoj byl útulně zařízený, jídlo bylo skvělé, určitě si vybere každý. Wellness splnilo naše představy, bazén i vířivka byly minimálně obsazeny, takže super. Všude okolo je nádherná příroda pro pěší i kola. Mínus však patří značení polských silnic, kde jsme najeli 20km, než jsme se trefili do cíle, v okolí je vždy jeden pruh silnice rozkopán a tedy není možno se otočit, takže jen pro silné nervy. Ale trefili jsme tam i zpět a bude na co vzpomínat. Jirka

Skvělé (Tereza D.)

Krásné prostředí hotelu, strava super, wellness odpovídající :) Na relax naprosto ideální :)

Skvělé (Milada K.)

Byli jsme se vším moc spokojeni - strava výborná, personál milý a ochotný, wellness dobrý.

Vynikající (Silvie K.)

Jezdíme velmi často na pobyty, tento rozhodně patří mezi nejpovedenější. Personál příjemně usměvavý, milý. Jídlo, kterého jsme se trochu báli bylo výborné, stále ho obměňovali, výborný servis a co víc, ceny v hotelu pivo, víno, poháry buď srovnatelné s Čechami, ale spíše levnější.