Za lyžováním i nekonečným hýčkáním vyrazte do Polska. V údolí Beskyd stojí moderně zařízený Hotel Kotarz Spa & Wellness ***, kde si užijete bohatou polopenzi, bazén, vířivku, sauny i seansi v solné jeskyni.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (2 H.)

Tak jako vždy v Polsku či Maďarsku, krásný saunový svět, ze kterého funguje pouze polovina dostupných saun. Ale tak na to jsme už zvyklí. Opakuje se to pravidelně na všech místech. :-D

Vynikající (Viera K.)

Velmi pekne prostredie hotela. Vyborne sluzby, najma strava. Vo wellness nefungovali vsetky sauny, co vsak bolo pre nizky pocet hosti vopred avizovane. Hotel by mal mat o hviezdu viac. Take dobre sluzby sme nemali v 4* hoteloch.

Vynikající (Jan K.)

Spokojenost na jedničku s hvězdičkou. Ubytování bylo skvěle co se týče stravy úžasná obsluha, milá usměvavá, koupání skvělé a okolí krásné byl jsem spokojený.

Skvělé (Adam R.)

Prostředí hotelu je stylové, pěkné, wellness je moc pěkný, někdy chladnější voda. Strava je pestrá, je z čeho vybírat, takový lepší střed. Personál moc příjemný. Pobyt si lze zpříjemnit procházkou na rozhlednu cca 1,5h cesty.

Vynikající (Alena V.)

Prostředí hotelu čisté, personál vstřícný a ochotný. Denně byla možnost výměny ručníku, případně úklid pokoje. Jídlo formou bufetu skvělé, jelikož mám alergie, mohla jsem si vybrat, co můžu jíst a výběr byl velký. Wellness bez chyby.

Vynikající (David G.)

Pokoj pěkný, wellness byl super díky velkému výběru saun. Personál milí a jídlo bylo velmi dobré. Doporučuji výlet na Czentorii.

Skvělé (Irena D.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Wellness na dobré úrovni, ale všechny sauny nebyly v provozu. V bazénu krásně teplá voda. Snídaně velmi dobré, ale večeře slabší. Personál ochotný. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Jana Z.)

Prostředí super, blízko les a řeka, byli jsme mile překvapený ze jsme dostali pokoj ve stylu studia. Dvoupatrový apartmán, polopenze vynikající, wellness super, teply bazén, vířivka i sauny a pára byli vynikající.

Skvělé (Rostislav ?.)

Pobyt super vše dle kuponu. Výborná rautová strava i pro 5 párů, kteří jsme tam byli. Wellness veliký i když nejeli všechny sauny, ale s tím jsme počítali. Dobře zvolený termín mimo víkend, minimum lidí. Drobné mínus, na pokoji není lednička a postele mají měkčí matrace.

Vynikající (Dana K.)

Výborný hotel i služby, wellness v hotelu super, jídlo vynikající, pobyt na jedničku!