Dopřejte si pohádkový odpočinek v moderním wellness (bazén, vířivky, pára, relaxační místnost) v kouzelném městečku Kudowa-Zdrój s dlouhou lázeňskou tradicí jen 5 km od českých hranic. V ceně polopenze a masáž pro dva.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk B.)

Krásné prostředí, celý hotel velmi čistý a voňavý, wellness super, ráno i večer velký výběr jídel, která byla stále doplňována, všeho bylo dostatek. Personál milý a vstřícný. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme. Nemělo to chybu!

Vynikající (Marta V.)

Vše odpovídalo popisu, dobré jídlo, úžasný bazén s masážními proudy a vířivkou, personál příjemný, hezké město, muzea, např. muzeum hraček - doporučujeme, vycházky na Stolovou horu apod.

Vynikající (Petr S.)

Pěkný hotel, výborný personál i poskytnuté služby, odpovídající původní nabídce.

Vynikající (Lenka H.)

Velmi pěkné prostředí, krásný wellness. Obsluha u večeře též velmi ochotná. Pěkné místo i na vycházky.

Vynikající (Petra P.)

Hotel je velice pěkný, útulný, zařízen v "zámeckém stylu". Musím pochválit čistotu v hotelu a bohaté snídaně. Večeře menší výběr, ale vše moc chutné. Personál vždy usměvavý. Co ale nemělo chybu, byl bazén s vířivkami. Je přístupný po celý den a opravdu krásné prostředí, čisté, prostě výborný relax. Hotel se nachází blízko centra a parku, v pohodě se dá dojít pěšky. Doporučuji také navštívit nedaleké Stolové hory. Nádhera.

Vynikající (MARTINA N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Služby perfektní, personál velmi milý. Jídlo opravdu dobré. Jen voda v bazénu byla dost studená, ale dětem to nevadilo a nám bylo ve vířivce teplo. Doporučuji.

Vynikající (Jaroslava K.)

Pobyt byl luxusní všem doporučuji. Krásné prostředí jako na zámku. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, personál příjemný, pokoje luxusní s balkonem, jídlo velmi chutné, spousta zábavy i odpočinku.

Vynikající (František R.)

Co se týká hotelu jako budovy, vybavení a umístnění bez připomínek super. Jídlo skvělé nemám co zkritizovat. Jen mi vadilo, že v takovém hotelu nikdo se kterým jsme se setkali nemluvil žádným jiným jazykem jen polsky. Po večeři jsme si chtěli dát kávu, ale číšník nás odkázal na lobby bar, kde jsme si kávu objednali, chtěli jsme preso a žena s mlékem a obsluha baru nám napěnila mléko párou na stroji a i přes upozornění, že nechceme kapučino nám číšník toto mléko dolil do obou hrnků a vytvořil bílou kávu, odmítl jsem a na dotaz proč nám nedal porcovanou kávu tak odpověděl, že ji nemá a ani se neomluvil za to, co vytvořil, po té jsme šli na kávu jinam. První den při snídani /jelikož jsme po víkendu v hotelu byli jen 3 páry/ nebyl bufet ale veliká obložená mísa, číšník se nás pořád na něco ptal polsky, a my mu nerozuměli asi po 15 minutách přišel pán ve svetru a řekl, že se číšník ptá zda nechceme udělat vajíčka.

Vynikající (Jiří ?.)

Ve skutečnosti vše vypadalo jako na propagačních fotkách hotelu. V okolí hotelu je dostatek příležitostí jak vyplnit denní program mezi procedurami - muzea, kolonáda, cukrárny :-)

Vynikající (Jiří N.)

Pobyt byl nádherný ve stylovém prostředí a čistotě. Strava byla chutná a dokonce i večeře byly formou buffetu a v neomezeném množství. Vstup do wellnes naprosto neomezený. Velmi jsme si ho užili. Personál byl vstřícný a ochotný vyhovět vzniklým potřebám. Celkově jsme byli velmi spokojeni.