• Neomezený vstup do bazénu

 • Neomezený vstup do sauny

 • Polopenze po celou dobu

 • Sleva na procedury

 • V areálu Zámku Kliczków

Vyražte na pobyt, kde si užijete spoustu relaxace v nádherném prostředí u zámku a zámeckých zahrad. Čeká vás wellness v podobě neomezeného vstupu do bazénu a sauny a sleva na procedury. Polopenze po celou dobu zajištěna.

Romantika u zámeckých zahrad Kliczków

Daleko od shonu a hluku každodenního života a stresů, v obklopení přírody se nachází majestátní Zámek Kliczków, jeden z největších zámeckých komplexů v Polsku. A u jeho zámeckých zahrad najdete přesně to, co hledáte - stylové a klidné ubytování na historickém Knížecím statku.

Kromě pohádkového prostředí vás v každém pokoji čeká vlastní koupelna se sprchovým koutem, ale i TV/SAT a internetové připojení. Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci, kde si užijete pokrmy polské i mezinárodní kuchyně. Za příplatek lze využít kryté zázemí s grilem.

Projížďky na koních i wellness hýčkání

Během dne můžete relaxovat v zahradě nebo si užít pěší túry nebo cyklovýlety po okolí, které je pro ně jako stvořené. Pro fanoušky jízdy na koni jsou v areálu k dispozici také knížecí stáje a možné projížďky. Tím ale možnosti rozhodně nekončí.

Od vašeho ubytování je to totiž jen 200 m k překrásném Zámku Kliczków, kde si jistě rádi vychutnáte neomezené wellness s bazénem a saunou, nebo kulečník.

V místním SPA centru se pak můžete nechat rozmazlovat na některé z procedur, stačí si jen vybrat, zda máte zájem o regenerační, zkrášlující nebo spíše o celkové omlazení těla.


Skvělá kuchyně, fascinující legendy, outdoorové zážitky, festivaly i rytířské show. To vše tvoří duši Zámku Kliczków.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně snídaně.

 • Děti do 11,9 let 49 zł (cca 300 Kč)/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Děti od 12 let 69 zł (cca 420 Kč)/noc na přistýlce včetně polopenze.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v zámku.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domáci mazlíček za poplatek 50 PLN/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Město Boleslawiec

Město Boleslawiec

Město Boleslawiec s více než 40 tisíci obyvateli, které leží v Dolnoslezském vojvodství, je atraktivní svou historií, kulturou i různými možnostmi sportovního vyžití. Co byste při návštěvě tohoto města měli určitě navštívit, je muzeum keramiky, které navazuje na 25 letou místní tradici výroby keramiky. Aktivní odpočinek si pak můžete dopřát v místních termálních lázních nebo bazénu. Z památek a jiných historických artefaktů doporučujeme prohlídku historického centra města, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše nebo třeba klášterní dům Alžbětinek z roku 1907.

Kostel Tří králů

Kostel Tří králů

V malé obci Kliczków, která leží 14 km severozápadně od Boleslawiec, bydlí méně než 400 obyvatel, přesto zde můžeme najít zajímavý kostel Tří králů. Stavba pochází z 15. století a nachází se v něm dva vzácné dřevěněné oltáře. První z nich má tři díly, na kterých je vyobrazena malba Poklona třem králům. Druhý, dvojdílný boční oltář, je vůbec nejcennějším kouskem celého kostela. Byl vytvořen z borovicového a lipového dřeva a zafinancoval ho zámožný rod Rechenbergů.

Krajinný park Przemkow

Krajinný park Przemkow

Polský krajinný park Przemkow se rozkládá na více než 22 tisících hektarech a od roku 1997 je oficiálně chráněným územím. V parku leží hned čtyři přírodní rezerverace - dvě ornitologické a dvě floristické. V obci Piotrowice, které leží na hranici tohoto parku, pak stojí nejstarší strom v Polsku - 720 let starý dub jménem Chrobry. Oblast je bohatá na faunu i flóru, narazíte zde napříkald na sysla, lekníny nebo orchideje.