• Polopenze po celou dobu

 • Bazén se saunou neomezeně

 • Sleva na procedury

 • Prohlídka zámku s průvodcem

 • Nádherná okolní příroda

Zámecký pobyt v Polsku hodný králů a královen. To přesně si můžete užít, ubytujete-li se na Zámku Kliczkow u německých hranic. V ceně je výtečná polopenze, neomezený vstup do bazénu se saunou nebo slevy na spa procedury.

Čtyřhvězdičkové ubytování v královských komnatách

Daleko od shonu a hluku každodenního života a stresů, v obklopení přírody se nachází majestátní Zámek Kliczków ****. Kompletně zrenovovaná budova je kombinací dobových prvků, historické atmosféry a moderního zázemí. Jde o největší zámecký hotel svého druhu v Polsku.


Zámek je oblíbený pro servis, nádherné prostory i vysokou kvalitu služeb. Na portále Booking má toto ubytování velmi dobré hodnocení 8,3 z 10.


Pokoje jsou vybaveny novým stylizovaným nábytkem, který navozuje výjimečnou dobovou atmosféru. Každý má vlastní koupelnu a samozřejmostí je i bezplatné připojení k WiFi.

Projížďky na koních i wellness hýčkání

V tomto krásném prostředí si můžete užít pěší túry, houbaření a jízdu na koni nebo si půjčte jízdní kolo. Okolí je jako stvořené na projížďky.

Ve SPA centru se můžete nechat rozmazlovat na některé z procedur, stačí si jen vybrat, zda máte zájem o regenerační, zkrášlující nebo spíše o celkové omlazení těla. Kdykoli se pak můžete ponořit do bazénu nebo dát odpočinout svým svalům v sauně.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 60 zł (cca 370 Kč)/noc na přistýlce včetně stravy.

 • Děti od 12 let 120 zł (cca 740 Kč)/noc na přistýlce včetně stravy.

 • Možné je ubytování maximálně s 1 dítětem.

 • Rodiny 2 dospělí + 2 děti se mohou ubytovat ve větším pokoji Double+ nebo Studiu za příplatek 100 zł (cca 620 Kč)/noc.

Příplatky:

 • Víkendový příplatek (nástup ČT, PA, SO) 10 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (1.4. - 30.8.2018) 10 €/pokoj/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v zámku.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u zámku . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u zámku závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domáci mazlíček za poplatek 50 PLN/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar M.)

Pokud by byla na pokoji lednička a české TV programy, které hotel nabízel, tak jsme spokojeni, bazén super, komunikace na recepci pouze polština.

Vynikající (Marie H.)

Služby OK, vzhledem k tomu, že šlo o Polsko a českých návštěvníků byla většina, byly by dobré informace v češtině. Stačilo by na pokoji v deskách na A4 napsat základní info - kde jsou obědy, večeře, prohlídka zámku a základy o okolí.

Vynikající (Hana M.)

Se službami hotelu jsme byli moc spokojeni. Pohodlný prostorný pokoj, jídelna v krásném zámeckém prostředí. Široký výběr jídel výborné kvality. Krásný teplý bazén, který jsme měli většinou skoro pro sebe.

Tipy na výlet

Kostel Tří králů

Kostel Tří králů

V malé obci Kliczków, která leží 14 km severozápadně od Boleslawiec, bydlí méně než 400 obyvatel, přesto zde můžeme najít zajímavý kostel Tří králů. Stavba pochází z 15. století a nachází se v něm dva vzácné dřevěněné oltáře. První z nich má tři díly, na kterých je vyobrazena malba Poklona třem králům. Druhý, dvojdílný boční oltář, je vůbec nejcennějším kouskem celého kostela. Byl vytvořen z borovicového a lipového dřeva a zafinancoval ho zámožný rod Rechenbergů.

Město Boleslawiec

Město Boleslawiec

Město Boleslawiec s více než 40 tisíci obyvateli, které leží v Dolnoslezském vojvodství, je atraktivní svou historií, kulturou i různými možnostmi sportovního vyžití. Co byste při návštěvě tohoto města měli určitě navštívit, je muzeum keramiky, které navazuje na 25 letou místní tradici výroby keramiky. Aktivní odpočinek si pak můžete dopřát v místních termálních lázních nebo bazénu. Z památek a jiných historických artefaktů doporučujeme prohlídku historického centra města, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše nebo třeba klášterní dům Alžbětinek z roku 1907.

Krajinný park Przemkow

Krajinný park Przemkow

Polský krajinný park Przemkow se rozkládá na více než 22 tisících hektarech a od roku 1997 je oficiálně chráněným územím. V parku leží hned čtyři přírodní rezerverace - dvě ornitologické a dvě floristické. V obci Piotrowice, které leží na hranici tohoto parku, pak stojí nejstarší strom v Polsku - 720 let starý dub jménem Chrobry. Oblast je bohatá na faunu i flóru, narazíte zde napříkald na sysla, lekníny nebo orchideje.