Přijeďte do polských Krkonoší za nadstandardním ubytováním, wellness s bazénem a saunami a vyžitím pro celou rodinu. Pochutnáte si na polopenzi v elegantní restauraci a vyřádíte se v zábavním centru s koutkem pro děti.

Ubytování v nadstandardním prostředí

Osada Sniezka je hotelový komplex v malebné polské oblasti Lomnice na úpatí Krkonoš. Ubytováni budete v pokojích nebo apartmánech s koupelnou, toaletními potřebami, fénem, TV, rychlovarnou konvicí a bezplatným WiFi připojením. Veškeré vybavení je moderní a vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům.


Hotel si svým vybavením, službami a ukázkovým přístupem k hostům vysloužil na portálu Booking.com vynikající hodnocení 9,1 z možných 10.


Hotel má hned dvě restaurace. Servírujete se tu bohatá polopenze - snídaně i večeře formou bufetu, k večeři máte v ceně i nealkoholické nápoje. Zajít si můžete ale i na oběd.

Zábava a relaxace pro celou rodinu

Pro relaxaci je k dispozici wellness centrum, které můžete využívat po celou dobu pobytu neomezeně. Najdete tu bazén, dětský bazén, vířivku a několik druhů saun. Kdykoliv se můžete přijít vybít i do hotelového fitness centra, kde jsou připravené moderní stroje.

Další vyžití najdete v zábavním centru s kulečníkem. Pro dospělé jsou tu lákadla v podobě stolního tenisu, šipek, nebo Playstation, děti se zabaví v dětském koutku, kde je kromě obvyklých hraček a výzdoby s pohádkovými postavami čeká i kuličkový bazén.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora ?.)

Všetko bolo tip top a zodpovedalo popisu. Od jedla, personálu, ubytovania až po wellness.

Vynikající (Andriy F.)

Vše bylo dobrý. Personál ochotný, hotel moderní a všude čisto. Jídlo moc dobrý a velký výběr. Prostředí super. Příroda v okolí moc hezká.

Vynikající (Bohuslava S.)

Bohužel nebylo nikde uvedeno, že se večeře podává od 16 do 18 hod. Ubytovává se od 16 hod, tudíž jsme nepředpokládali, že by byla veřeče tak brzy. Přijeli jsme v půl sedmé a večeři již nedostali. Jinak bylo jídlo výborné a rozmanité a byly plné švédské stoly. Hotel luxusní, vše odpovídalo nabídce. Doporučujeme.

Vynikající (Veronika P.)

Úžasné prostředí, vynikající jídlo, příjemná obsluha všude, na velikost hotelu působí jako domácí prostředí. určitě se ještě znovu vrátíme.

Vynikající (Jana L.)

Prostředí resortu úžasné, vše odpovídalo popisu. Personál ochotný a vstřícný. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, nedoporučujeme těm, co vyhledávají klid. V případě nepříznivých sněhových podmínek je nutné dojíždět. Sjezdovky 15 minut, běžky 30 minut. Na kola ideální resort.

Vynikající (Jitka D.)

Hotel krásný čistý, jídlo výborné. Vše bylo super a moc jsme si to užili. Mohu jen doporučit.

Skvělé (Jiří K.)

Hotel byl naprosto perfektní, jídlo vynikající. Personál byl příjemný a jsme s nimi spokojeni. Jediným nedostatkem bylo přeplněné wellness a malý bazén, kde nebyly plavací dráhy. Pro normálně se koupající ale bazén asi vyhovoval. Doporučujeme výlet na Sněžku z polské strany. Je však potřeba vyrazit brzo ráno. Také výběr parkoviště je důležitý.