Přes den se oddávejte poznávání okolní přírody, večer si odpočiňte v lázních či wellness s bazénem, vířivkou a párou. Těšte se na ubytování na Zámku na Skále ****, prohlídku zámku s průvodcem, kulečník a další slevy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan G.)

Prostředí, atmosféra, přístup personálu, strava.... vše bylo na vysoké úrovni a možno opravdu doporučit.

Vynikající (Vlastimil H.)

Hotel hezký, personál příjemný, v pátek na pokoji chladno, v sobotu už vše v pořádku. Snídaně i večeře formou bufetu, jídlo dobré.

Vynikající (Věra L.)

Hotel byl úžasný, personál velmi příjemný, milý a ochotný! Prohlídka zámku nás přímo nadchla (možno česky) a wellness bylo opravdu moc fajn. A zámecký pes, vizsla, jménem Pako, byl pro našeho psa skvělým parťákem pro hru!

Skvělé (lenka F.)

Krásné prostředí, velice ochotná obsluha, výborné jídlo. Počasí nám vyšlo na jedničku. Co jiného si přát.

Skvělé (Karina S.)

Vše bylo ok - ale.. zažila jsem lepší. Jídlo průměrné, wellness menší - ale jinak vše OK

Vynikající (Vlasta P.)

Všetko bolo vynikajúce. Sme s manželom nadmieru spokojní. Plánujeme sa tam ešte raz vrátiť. Mala by som menšie doporučenie, aby na izbách boli malé trezory. Samozrejne, že je všetko monitorované, ale je dobré, keď sú osobné cennosti pod zámkou. Skladám hlbokú poklonu k fantastickému personálu, ale aj k službám. S úctou, Prokešová Vlasta.

Skvělé (Dagmar T.)

Vcelku jsme byli spokojeni, jen malinko výhrady k wellnessu. Ale komplexně to bylo vyváženo příjemnými službami ze strany personálu.

Skvělé (Sylvie D.)

Prostředí bylo velice pěkné, pokoje čisté, účelně zařízené, personál velice ochotný. Wellness jsme nevyužili, zato prohlídka zámku byla velmi zajímavá, s vtipným, zábavným komentářem, bohužel v polštině, takže část naší skupinky rozuměla tak 70%. Stoly byly bohatě prostřené, ale uvítala bych lepší nabídku teplých jídel. Oběd, který si dali první den naši známí, byl ohodnocen známkou 4-, prostě se nepovedl. Plusem byly výborné marmelády a mísy borůvek u snídaně i večeře. V okolí je spousta míst, která se dají navštívit, Klodzko, Gury Stolove, Zloty Stok. Na zpáteční cestě jsme vyrazili do Walbrzychu - zámek Ksiaz určitě stojí na celodenní výlet, je ale rozumné si koupit vstupenky předem online.

Skvělé (Rostislav H.)

Hotel byl hezký uprostřed velkého parku. Pokoj jsme dostali trochu menší. V pokoji tekla jen vlažná voda, po osprchování už studená, nicméně po urgenci to bylo druhý den v pořádku. V pokoji bylo poměrně chladno (vnější teplota v době pobytu cca 10 °C) a vůbec ještě nefungovalo topení. V koupelně byl ale k dispozici elektrický ohřev. Jídlo i pivo bylo vynikající, nicméně jako welcome drink jsme pivo Grimbergen nedostali. Personál hotelu byl v pořádku, pokoj byl při check-in uklizený. Wellness je poměrně skromný. Je tam pouze vířivka, pára (je potřeba požádat hodinu předem o zapnutí, nicméně je dobrá) a malý bazén. Prostředí wellness je velmi hezké, nicméně v bazénu nefungoval protiproud.

Vynikající (Lenka D.)

Prostředí hotelu bylo kouzelné, pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a vstřícný. Strava vynikající, bohatá nabídka, velký výběr. Wellness byl klasika, bazen, vyrivka. Doporučuji čokoládovou masáž - úžasný zazitek. Lépe navštívit na jaře, nebo v létě. V podzimních měsících chladno na pokojích i v celem hotelu a omezený výběr výletů po okolí. Večerní program mile překvapivý. Byli jsme velmi spokojeni.