Unikněte každodennímu shonu na wellness pobytu v Centru pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj, kde vás čeká polopenze, neomezený vstup do bazénu, vířivky či sauny a až 10 lázeňských procedur dle vašeho výběru.

Wellness a léčebné procedury

Hotel má také vlastní wellness centrum. Čeká vás bazén, vířivka, sauna a fitness.

Zvolit můžete ale i balíček s procedurami a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození. Je na vás, jestli se necháte zlákat perličkovou koupelí a rašelinovými zábaly, nebo si zajdete na magnetoterapii, lymfodrenáž nebo lokální kryoterapii.

Každá z procedur působí pozitivně na jinou oblast vašeho těla. Odborný personál vám s výběrem a průběhem procedur ochotně poradí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ludmila F.)

Líbilo se nám velmi nejen prostředí hotelu, ale i chování personálu, wellness a výborná strava. S pobytem v hotelu Nowy Zdroj jsme byli velice spokojeni. Uvažujeme i o týdenním pobytu vč. procedur.

Vynikající (Jaroslav S.)

Hotel odpovídal popisu, výborná strava, vstřícný personál. Tipy na výlet v okolí historická část města Klodzka, podzemní chodby, barokní pevnost na Hradním vrchu, most svatého Jana.

Skvělé (Naděžda V.)

Fotky jsou nafocené tak, že jsme mysleli, že budeme někde uprostřed přírody. Ale jinak jsme byli spokojeni. Vybíráme vždy se vstupem do saun. Trošku nás zklamaly sauny - dvě nebyly puštěné, finská sauna byla jen na 75°C, chyběl studený bazének a plachty.

Skvělé (Petra J.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, vše dle popisu jsme obdrželi. Strava byla vyhovující. Zarazilo nás omezení nealko nápojů - pouze voda. Dále chladnější voda v bazénech a prostředí saun se nám moc nelíbilo. Městečko bylo moc pěkné, doporučujeme cukrárnu.

Skvělé (Irena G.)

Hotel byl perfektní, dle pokynu jsme si vzali EURA, abychom zaplatili poplatky za auto a osobu za den. Ty však nebrali na recepci a platili jsme tedy kartou. Jedna poznámka - byla uvedena chybná výše poplatku. Myslím si, že za parkovné by se nemělo nic platit, parkoviště bylo velké a místa dost. Ještě jednu připomínku bych měla. Na večeři byl boj o zákusek. Obsluha donesla jeden tác a ten byl rychle rozebraný. V 5 hvězdičkovém hotelu by mělo být zákusků dost pro všechny a né jen jeden druh!

Vynikající (Leona K.)

Pobyt, personál, strava, bazén, sauna, skvělý, moc dobrá volba. Park a okolí ideální relax. Jen škoda, že masáže nebyly v ceně. Je možné dokoupit se slevou.

Vynikající (ivona B.)

Pěkný hotel, ochotný personál, skvělá kuchyně! Wellness výborný. Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi.

Skvělé (Vladimír P.)

Hotel krásný, nový, ale chyběla mu atmosféra. Kousek od Stolových hor, krásný výlet.

Vynikající (Romana ?.)

Hotel je nový, čistý. Příjemné prostředí. V pokoji je varná konvice a TV. V dosahu pěšky park a kolonáda. Strava výborná. Mohu doporučit. Klidné lázeňské prostředí. Ve fitness jsou dva funkční stroje. Pokoje nemají klimatizaci. Terasy jsou sdílené pro dva sousední pokoje. Obsluha se snaží rozumět.

Vynikající (Ladislava T.)

Doporučujeme každému, luxusní hotel, bazén, vířivka. Velký výběr jídla, které neustále doplňují.