Elegantní Hotel Piotr *** SPA & Wellness je splněný sen. Kdykoli si můžete zajít do bazénu, vířivky, sauny nebo posilovny. Navíc vás čeká polopenze a 10% slevy na další vyžití. Pojedete přitom jen 20 minut za hranice ČR.

Pobyt v hotelu snů

Hotel Piotr *** SPA & Wellness vás nadchne svou elegancí a všestranným vybavením. Ať už přijedete relaxovat a užívat si sladké nicnedělání, nebo chcete prožít aktivní dovolenou, právě jste našli ideální zázemí.

Komplex disponuje celkem 27 pokoji se sociálním zařízením, LCD TV a internetem. Hotel je sice nekuřácký, avšak dva pokoje disponují terasou, kde si svou malou oslavu života smíte v klidu a zcela legálně vychutnat.

O stravování se postará hotelová restaurace Magdalenka s přímo královskou atmosférou, kde si pochutnáte na polopenzi. Snídaně se bude podávat formou bufetu, k večeři vám místní personál naservíruje menu o dvou chodech.


Hotel získal vynikající hodnocení 8,4 z 10 na Booking.com. Hosté si pochvalují milý personál, snídaně i široké možnosti wellness.


Relaxujte ve wellness zóně

Po celý den máte k dispozici hotelové wellness, které zahrnuje rekreační bazén, vířivku, finskou a parní saunu. Tedy vše pro uvolnění stresu pryč z vašeho těla. Jestli potřebujete svaly rozhýbat o něco víc, zavítejte do posilovny.

Protože hotel toho nabízí mnohem víc, dostanete jako součást balíčku také 10% slevu na kuželky, kulečník, relaxaci v solné jeskyni** a masáž od profesionálních masérů. Je jen na vás, co si vyberete.

Abyste všechno stihli, můžete tu pobývat až 8 dní. Nemusíte jezdit daleko, hotel se nachází v městě Boguszów-Gorce jen 20 minut jízdy od hranic s Českou republikou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr P.)

Hotel je dobře zařízen, personál je vstřícný a snaží se vyřešit přání hostů, snídaně byla dostatečná, večeře výborná (ve výběru chyběly ryby na ty jsem se v Polsku těšil), wellness výborný voda v bazénu skutečně teplá, na pokoji chyběla lednička. Byl jsem spokojený.

Vynikající (Miroslava K.)

Vše bylo v pořádku, spokojenost veliká, hlavně u wellnessu, jídlo - první večeře vynikající, druhá večeře ještě zmrzlá.

Vynikající (Karel F.)

Hotel menší, ale velice příjemný a vstřícný personál. Parkoviště zdarma hned za hotelem. Pěkné wellness, vše fungovalo jak mělo. Trochu neobvykle je řešené stravování, které je realizováno v restauraci naproti hotelu, ale to nebyl problém. Strava dobrá.

Vynikající (Magdaléna B.)

Hotel s neomezeným wellness parádní, využití i pro malé děti 2,5roku. Polopenze bohatá a vynikající, nedalo se vše sníst. Personál velmi milý. V blízkosti (16km) krásný zámek Ksiaz s botanickou zahradou. Krásny tip na celodenní výlet.

Vynikající (Zdenka B.)

Hotel čistý, pěkný a klidný. Wellness super, vstup po celý den bez omezení. Personál překvapivě opravdu milý a vstřícný.

Vynikající (Jiří S.)

Profesionální přístup a všechno skvělé zajištěno. Kvalitní ubytování i moc dobrá strava vřele doporučuji.

Skvělé (Mirka ?.)

Strava dokonalá, personál taktéž, pokoj pěkný a čistý. Wellness bohužel slabší. Dobrý s dětmi, které se mohou vyřádit v pěkném bazénu.