Nechte se hýčkat v hotelu Modrzewiówka *** a užijte si pobyt jako z pohádky. Těšte se na prostorný pokoj s luxusní postelí pro královský odpočinek a na wellness s vířivkou i saunou. Na výlet se vydejte do Krakova.

Moderní hotel Modrzewiówka ***

Hotel Modrzewiówka *** je unikátní stavbou, kterou najdete v klidném prostředí u lesa a v lokalitě městečka Lackorona nedaleko Krakova. Hotel vás uchvátí svou atmosférou.

Pokoje hotelu jsou moderně zařízené novým nábytkem a v každém pokoji najdete pohodlnou postel, vlastní sociální zařízení, dřevěný nábytek, televizi a telefon. Některé pokoje mají také terasu. 

Součástí hotelu je stylová restaurace Ateliér (otevřená od 13:00 do 21:00 hodin) i místní bar, ve kterém si můžete dopřát sklenici dobrého vína či koktejl.

Historickou část hotelu tvoří dřevěná Modrzewiowa vila, která byla postavena ve 20. letech minulého století. V roce 2011 majitel k hotelu přistavil moderní luxusní vilu, která tvoří působivý kontrast k původní, historičtější části.

Nechte se hýčkat

Hotel Modrzewiówka *** se postará o harmonii vašeho těla i duše. Pro hosty je zde k dispozici menší, ale za to velmi kvalitní wellness centrum, ve kterém nechybí sauna, vířivka ani tělocvična.

Nechte se opečovávat a dopřejte si masáž s vůní éterických olejů nebo kosmetické procedury. Zasloužíte si to.

Ubytování v historickém městečku s tradicí

Hotel leží v historickém a opravdu malebném městečku Lanckorona (cca 25 km od Krakova) plném kaváren. Nachází se tu nespočet zajímavostí - například zřícenina hradu zapsaná na seznamu UNESCO, dále pak klášter, historické kostely, náměstí a muzea, která nadchnou milovníky historie. Vášnivé cyklisty jistě potěší množství značených cyklotras v okolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marek ?.)

Prostředí i služby odpovídaly popisu, strava vynikající - ocenili jsme místní kuchyni. Personál byl velmi ochotný, doporučujeme návštěvu Krakowa, Osvětimi a Energylandu.

Skvělé (Jaroslav P.)

Hotel pěkný v lese, skvělý pro odpočinek, jen vířivka nefunkční. Na procházku vhodná zřícenina hradu, dřevěné domky v centru, posezení v místních kavárnách s ochutnávkou místních specialit.

Vynikající (Iveta M.)

Strava i ubytování výborné, jen postel pro dva byla v šířce 140 cm. Okolí hotelu velmi pěkné a bazén skvělý.

Vynikající (Eliška H.)

Všechno na jedničku ! :) Personál příjemný a profesionální, prostředí čisté a luxusní. Ocenili jsme dlouhou otevírací dobu venkovního bazénu i spa (až do 23:00). Lokace hotelu disponuje krásnou přírodou a je ve skvělé dostupnosti k návštěvě Krakova.

Vynikající (Zdenka O.)

Je to príjemné, tiché prostredie. Blízko sú všetky známe centrá: Inwald Park, Energylandia, Zatorland, Wadovice, Krakow, Oswiecim, Wieliczka. Všetko sme stihli pochodiť a sú to veľmi krásne miesta. Personál hotela veľmi milý a ústretový. Strava výborná.

Vynikající (Gabriela G.)

Personál bol ústretový, celková spokojnosť, ubytovanie veľmi pekné, strava na výbornú, wellness trošku malé.

Vynikající (Martina N.)

Vše proběhlo v naprostém pořádku, personál byl velice příjemný a ochotný. Prostředí hotelu i okolí velmi pěkné.

Vynikající (jiři D.)

Hotel v klidném prostředí, obklopen lesy. Všude čisto, jak uvnitř hotelu, tak venku. Personál milý, snídaně dostačující, večeře výborné. Pokud chce jet někdo ráno do Krakowa autobusem, doporučuji si den předem zjistit zastávku. Jinak vše ok.

Vynikající (Renáta N.)

Krásné místo v přírodě, hotel má krásnou polohu, je opravdu stylový , pokoje hezké. krásná jídelna a moc hezký bazén, welness byl trochu slabší ale v pohodě. Do Krakovova slabá hodinka, autobusem v klidu bez stresu. Jídlo dobré . Nejvíc nás ale učarovala obec Lanckorona, nádherná romantická, s malými stylovými kavárnami, krásné procházky po okolí, kolem lesy, a opravdový klid. Po návštěvě Krakova učiněný balsám.Naprostá spokojenost

Vynikající (Olga S.)

Pobyt byl vynikající, úroveň hotelu vysoká, služby nadprůměrné, strava vynikající, wellness jsme využívali jak to šlo, personál vstřícný. Okolí nádherné, do Krakowa spoj autobusem skvělý, všem doporučuji.