Nechte se hýčkat ve 4* hotelu St. Lukas Sanatorium v lázeňském městečku Świeradów-Zdrój. Těšit se můžete třeba na polopenzi, neomezené wellness s bazénem i vířivkou a na až 12 lázeňských procedur jako masáže a inhalace.

Pro náročnější zákazníky jsou tu luxusní balíčky s osmi, respektive dvanácti lázeňskými léčebnými procedurami. Na výběr dostanete z širokého portfolia služeb, mezi nimiž nechybí například rozmanité druhy léčebných koupelí, široká nabídka ručních masáží, vodní masáže, elektroléčba nebo třeba inhalace zdraví prospěšných par.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Magdalena H.)

Lázeňské městečko Šwieradow-Zdroj je překrásné, všude čisto, milo, kolonáda, parky, lavičky, fontány, květiny. Sanatorium St.Lukas vypadá jako pohádková budova, ubytování OK, wellness naprosto bezva (bazén, vířivka, sauny), bufetová snídaně a večeře ve velkém a rozmanitém množství, personál příjemný, usměvavý, vstřícný; 70% německá klientela, 25% polská a 5% česká; všude klid a pohoda; tipy na výlet určitě lanovkou na Stog Izerski a do Karpacze ke Sněžce.

Vynikající (Silvie K.)

Při příjezdu jsme se úplně lekli do jakého pohádkového objektu vjíždíme, ani jsme tomu nemohli uvěřit. Nádhera. Obdrželi jsme opravdu úplně vše co bylo na kuponu, chovali se neuvěřitelně uctivě, jídlo luxusní. Másáže opravdu precizní, vše běželo jak na drátkách.

Vynikající (Kamil S.)

Hotel St. Lukas je v pěkném údolí pod Jizerskými horami. V rámci zaplaceného pobytu jsme obdrželi všechny služby, které byly na kuponu garantovány. Každý z nás opravdu obdržel rozpis na 8 procedur dle vlastního výběru a potřeb. Byl zde také velký výběr jídla jak při snídani, tak při večeři. I když je to obrovský komplex a bylo zde dost návštěvníků, tak panoval na hotelu klid. Jídlo stále kuchaři průběžně doplňovali! Personál byl velice vstřícný, příjemný a ochotný vždy poradit a pomoci. Na recepci se dá platit kartou jak občerstvení u baru, tak poplatek za parkování v areálu, ale pobytovou taxu-místní poplatek vyžadují na recepci ve PLN, my jsme platili za 5 nocí a 2 osoby 35 PLN. Jinak vše na vysoké úrovni, kařdé ráno pokojské uklidí, vyluxuje-všude koberce a uklidí koupelny včetně výměny ručníků a osušek. Strávili jsme zde přijemný týden, všem doporučujeme!

Vynikající (Miloslava K.)

S hotelem jsme byli opravdu spokojeni, personál ochotný, strava dobrá,stejně tak wellness. Některým českým návštěvníkům chyběl český televizní program, ale nám to nevadilo. Nepřijeli jsme koukat na televizi.

Vynikající (Lydie J.)

Prostředí hotelu, ubytování bylo skvělé; pobyt odpovídal popisu. Není v podstatě co vytknout až na to, že na tak velký komplex hotelu a při jeho obsazenosti zejména v období prodloužených víkendů s využitím svátečních dní je velikost bazénu a vířivky nedostatečná; teplota vody jak v bazénu, tak ve vířivce by mohla být také vyšší. Strava pestrá a chutná, personál hotelu velice vstřícný k různým požadavkům a získávání potřebných informací.

Vynikající (Kateřina R.)

Hotel čistý. Personál ochotný. Strava velmi chutná a bohatý výběr. Služby dobré.

Skvělé (Jiří K.)

Prostředí hotelu je velice pěkné, na pokoji i v hotelu všude čisto, vše odpovídalo popisu pobytu. Strava byla vynikající, každý musel být spokojen s výběrem. Wellnes srovnatelný s jinými hotely. Personál byl příjemný, nesetkali jsme se s negativním přístupem. Jediným negativem je, že hotel není připraven na českou klientelu. Vše je pouze v německém nebo polském jazyce / jídelníček, pokyny pro pobyt v deskách na pokoji, v televizi pouze polské nebo německé programy /. Malý problém nastal při závěrečném placení. V informacích Slevokingu je uvedeno, že platba kartou je možná. Mohli jsme zaplatit kartou pouze účet z restaurace, ale příplatky /místní, sezónní a parkovné/ bylo vyžadováno v eurech a v hotovosti. Přesto, že jsme i tyto polatky chtěli zaplatit kartou, slečna v recepci vyžadovala hotovost. Naštěstí jsme eura měli a situaci jsme vyřešili. Ale bylo to nepříjemné. Jinak se nám pobyt líbil a můžeme jej doporučit ostatním.

Skvělé (Václav H.)

Nedávno nově zrekonstruovaný (přistavěný) čistý, moderně vybavený hotel, situovaný na klidném místě, v malebném lázeňském městečku. Příjemný, ochotný personál se kterým se domluvíte i česky. Strava slušná, avšak dle mého názoru neodpovídá 4 hvězdičkovému standardu. Wellness centrum svojí velikostí neodpovídá kapacitě hotelu. Malý, mělký, v sychravém počasí věčně přeplněný, přechlorovaný bazén, vířivka cca. pro 4 osoby, přeplněné sauny. Procedury jsme neměli nemohu hodnotit. Závěr: Toto místo určitě stojí za návštěvu, ale neoslovilo nás natolik, že bychom se sem chtěli opakovaně vracet.

Skvělé (Zdenka R.)

Hotel je pěkný, útulný a čistý. Jediné, co mi vadilo - na pokoji nebyla klimatizace. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Strava byla pestrá, včetně studené kuchyně. Je skvělé, že je z hotelu kousek do lázní i do centra městečka.

Skvělé (Lenka P.)

Velmi pěkné ubytování, ochotný milý personál, velmi dobře umístěný hotel kousek od kolonády.