Poznejte nejnavštěvovanější a nejhezčí polské město Krakow. Ubytování v novém hotelu ComfortExpress Krzywaczka*** v krásném přírodním areálu, polopenze, zapůjčení kol a další aktivity. Platnost až do března 2015.

Návštěva Krakowa s ubytováním v novém hotelu

Hotel ComfortExpress Krzywaczka*** najdete jen 15 minut jízdy od centra Krakowa na klidném místě v parku plném zeleně. Nový hotel disponuje stylově zařízenými a prostornými pokoji s LCD TV a klimatizací. K odpočinku poslouží slunná terasa s výhledem do okolí. Součástí hotelu je také restaurace specializující se na mezinárodní i typickou polskou kuchyni.

Náš TIP: Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, díky kterému se kdykoliv dostanete snadno do centra Krakowa. V případě, že pojedete do centra autem, zdarma můžete hodinu parkovat v Krakowské Galerii, každá další hodina je za poplatek 2 PLN (asi 13 Kč).

Královský Krakov a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídlo polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Vyhlášené vánoční trhy

Krakovské vánoční trhy konající se na Hlavním náměstí patří k jedněm z nejpopulárnějších v Evropě. Ve stáncích si můžete prohlédnout a nakoupit tradiční polské řemeslné výrobky (broušené sklo, pletené košíky...), k tomu vše vyhrávají koledy a na ulicích stojí szopky - barevné betlémy s loutkami zobrazujícími mimo jiné také známé polské osobnosti. Když Vás přepadne hlad, ochutnejte grilovanou klobásu či žebírka a zapijte to čajem s třešňovou vodkou. Trhy trvají od konce listopadu do Vánoc.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata R.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Byl trochu problém s rezervací - komunikace pomocí e-mailu s recepcí hotelu měla dlouhé odezvy. Vzhledem k blížícímu se termínu jsme to byli nuceni řešit telefonicky za pomoci polsky mluvícího známého. Celkově pobyt splnil naše očekávání. Bufetová snídaně bohatá, večeře se skládala z jednoho teplého jídla (bez možnosti výběru, navíc po oba dny stejná, pouze s obměnou přílohy - nicméně chutná). Hotel je na klidném místě, dostupnost do centra Krakowa bezproblémová.

Skvělé (Tomáš M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování i strava byly na dobré úrovni. Jen v popisu bylo uvedeno, že se jedná o ubytování v Krakově, což tak úplně neodpovídalo, jednalo se o hotel vzdálený cca 25 km od centra Krakowa.

Skvělé (Miluše Malá M.)

Hotel plně odpovídal popisu, personál byl velmi ochotný a milý, hotel má dobrou dostupnoust do centra, je pěkný. Snídaně byli výborné a velký výběr, trošku jsem byla zklamaná z večeří - bylo pouze hlavní jídlo (musím však dodat, že chutné), postrádala jsem polívku a aspoň malý dezertík, nebo ovoce :-). Jinak maximální spokojenost.

Skvělé (Libor R.)

Pokoj odpovídal popisu, personál byl ochotný, jediná výtka by byla k večeři, porce byla hodně malá.

Vynikající (Lenka B.)

S pobytom som bola mimoriadne spokojná. Hotel odpovedal popisu na stránke zlavoking.sk a personál bol prívetivý.

Skvělé (Miroslav P.)

Náš pobyt proběhl bez problémů, se službami jsme byli spokojeni, pouze, co se týče večeře, která byla součástí poukazu, jsme si mysleli, že bude možnost jejího výběru, ale i tak byla dobrá. Ubytování bylo pohodlné a příjemné.

Vynikající (Antonín P.)

Velmi spokojen-příjemné přijetí a prostředí. Bez vlastního auta lze využít hotel pouze k přenocování.

Skvělé (Ilona H.)

Pobyt odpovídal prezentaci. Nikde není uvedeno, že se jedná o nekuřácký hotel a že je umístěn v těsné blízkosti velmi frekventované silnice. Jinak se jedná o pěkný moderní hotel s dobrou dostupností autobusem do Krakowa. Pouze prezentovaná večeře neodpovídala kategorii hotelu. Naopak snídaně byly velmi dobře připravené a bohatý pult. Navíc v hotelu neměli žádné informace ke Krakowu. Jinak hotel příjemný, čistý, s ubytováním jsme byli spokojeni

Vynikající (Elena S.)

Pobyt odpovedal popisu, holtel bol čistý a útulný, personál veľmi milý a ochotný. Večera bola jednochodová, ale dostatočne veľké porcie. Raňajky boli dosť pestré, každý deň niečo nové pribudlo.

Skvělé (Jiří O.)

Pojal jsem ubytování jako nocleh při prohlídce Krakowa, takže jsem spokojený. Velká výhrada je vůči večeři.3x po sobě brambory, z toho 2x ve stejné úpravě. Není možnost si večeři v polopenzi zvolit. Na snídaních formou bufetu byl naopak široký výběr.Blondýna na recepci s výraznými brýlemi se snaží reagovat i na češtinu, když už to nejde polsky popř. slovensky, angl. j. jsme nezkoušeli.