Pobyt pro dva ve stylovém hotelu Daisy Superior*** se skvělou dostupností centra. Snídaně, volný vstup do hotelového bazénu, sauna a nespočet výhod, které zpříjemní Váš pobyt v nejnavštěvovanějším polském městě.

Romantický pobyt v zámeckém hotelu u centra Krakova


Hotel Daisy Superior*** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka 7 min. od hotelu). V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Blízký park Decjusz, les Wolski a řeka Rudawa zajistí ubytování  s možností odpočinku v přírodě.


Procházka historickým Krakovem a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídla polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Daniela T.)

Prostředí hotelu bylo hezké, protože je umístěn v tiché čtvrti. Hotel byl hezký, výhrady mám jen k úklidu skříněk a koberce, ve kterých byly drobečky od předchozích hostů.

Skvělé (Martin P.)

Hotel na slušné úrovni, poněkud stranou centra, ale to jsme věděli. Chyběla mi trochu restaurace přímo v hotelu, ale byla dostupná v okolí. Doprava do centra rychlá a spoje časté. Líbila se mi možnost nakupovat jízdenky z automatu přímo v autobuse. A samotný Krakov je prostě nádherný.

Skvělé (Zdeněk W.)

Darovali jsme jako svatební cestu synovi se snachou, vrátili se nadšeni, služby bez závad, na základě jejich zkušenosti chci absolvovat osobně s manželkou.

Vynikající (Danuše P.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Poskytnuté služby (snídaně, bazén) byly naprosto luxusní. Personál hotelu velice vstřícný.

Skvělé (Luděk C.)

Vše v pořádku kromě sauny, kde maximální teplota byla 65 stupňů. Jinak co se týká ubytování a snídaně, vše OK.

Vynikající (Jana E.)

Hotel pěkný, snídaně vydatné a bazén dostatečně velký a otevřen až do 21.30 h. Služby hotelu O.K.

Skvělé (Barbora O.)

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Skvělé (Monika P.)

Hotel v okrajové části Krakowa, klidné prostředí, dostatečně velké parkoviště, personál ochotný, pokoje dostatečně prostorné, čisté. Snídaně dostačující, každý den stejná. Dostupnost hromadné dopravy je velmi dobrá (cca 10 minut), lze ponechat auto u hotelu a do historického centra se dostat hromadnou dopravou. Bazén v hotelu výhodou. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotelová restaurace nebyla v provozu, restaurace v okolí hotelu cca 15-20 minut.

Skvělé (Ivan H.)

Hotel bol priemerny až na to že na izbe nebol šanpon, zub. pasta atď. Personal super. Ale kupovali sme cez zlavovy portal, takže OK.

Vynikající (Lucia G.)

Všetko bolo v poriadku, veľmi ochotný a milý personál, raňajky boli chutné. Ohľadne výletov odporúčam kúpiť lístky vopred cez internet a však z časovou rezervou, z dôvodu kolón. Objednávkou si ušetríte čas, ktorý by ste museli stráviť čakaním v radoch. Oswiencim aj Wieliczka - cca 1,5 hodiny. Pozor bane Wieliczka sa dajú rezervovať iba 3 dni vopred.