Pobyt pro dva ve stylovém hotelu Daisy Superior*** se skvělou dostupností centra. Snídaně, volný vstup do hotelového bazénu, sauna a nespočet výhod, které zpříjemní Váš pobyt v nejnavštěvovanějším polském městě.

Romantický pobyt v zámeckém hotelu u centra Krakova


Hotel Daisy Superior*** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka 7 min. od hotelu). V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Blízký park Decjusz, les Wolski a řeka Rudawa zajistí ubytování  s možností odpočinku v přírodě.


Procházka historickým Krakovem a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídla polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Adam Z.)

S pobytem jsme byli vcelku spokojení. Jediným nedostatkem byl špatný signál wifi, takže na pokojích jsme se většinu času nemohli připojit na internet. Samotné vybavení pokojů bylo na vysoké úrovni - ocenil bych hlavně široké a pohodlné postele.

Skvělé (Zdeněk W.)

Darovali jsme jako svatební cestu synovi se snachou, vrátili se nadšeni, služby bez závad, na základě jejich zkušenosti chci absolvovat osobně s manželkou.

Vynikající (Danuše P.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Poskytnuté služby (snídaně, bazén) byly naprosto luxusní. Personál hotelu velice vstřícný.

Vynikající (Marie ?.)

Vše bylo podle voucheru. Personál v hotelu byl příjemný. Pokoj nás velmi příjemně překvapil. Bazén byl taky super. Víc sme toho z hotelu nezkusili, protože jsme měli v Krakově dost nabitý program. Ale nejspíš se vrátíme.

Skvělé (Barbora O.)

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Skvělé (Ondřej S.)

Snídaně bych rozšířil o čerstvé ovoce jinak odpovídá požadavkům. Na matracích byly ohromné skvrny. Záclona byla roztrhlá. Celkový vzhled hotelu působil zanedbaně. Špatná příjezdová cesta pro automobily. Poměrně daleko od centra Krakova. Jinak Krakov je krásné město, které stojí za to navštívit.

Vynikající (Rudolf P.)

Prostředí hotelu pěkné i služby a ochotný personál - kousek od hotelu zastávka autobusu do centra Krakowa - bez starosti o parkování.

Skvělé (Vladimír .)

Vybaveni hotelu pěkné, vše bylo v pořádku, navštívit historické centrum, projet se v nádherným kočárem, navštívit hrad Wawel a Zoo.

Skvělé (Zdena J.)

Hotel na přespání poslouží velmi dobře, jídlo stále stejné, ale na krátký pobyt dostačující, špatně vysátý koberec, jinak v pořádku. 10 minut od stanice městského autobusu, 10 minut cesta do centra. Celkově Krakov nádherné město. Solný důl ve Wieličce perfektní, jen je potřeba se přidat k nějaké české skupině, protože prohlídce v polštině jsme nerozuměli ani slovo.

Skvělé (Monika P.)

Hotel v okrajové části Krakowa, klidné prostředí, dostatečně velké parkoviště, personál ochotný, pokoje dostatečně prostorné, čisté. Snídaně dostačující, každý den stejná. Dostupnost hromadné dopravy je velmi dobrá (cca 10 minut), lze ponechat auto u hotelu a do historického centra se dostat hromadnou dopravou. Bazén v hotelu výhodou. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotelová restaurace nebyla v provozu, restaurace v okolí hotelu cca 15-20 minut.