Pobyt jako vánoční dárek

Darujte radost z cestování

Nevíte, co letos vybrat jako vhodný dárek na Vánoce? Obdarujte své blízké něčím, co je skutečně potěší. Zážitky, cestování, dovolená, to si přece užije každý. U nás vyberete ideální pobyt na míru - wellness, lázně, lyžování nebo levnou dovolenou v Čechách i zahraničí.

Co nadělit pod stromeček

Lámete si hlavu s dárkem pro vaše blízké, abyste opět neskončili u ponožek? Darujte jedinečný zážitek, který každý ocení. Vyberte pobyt na míru a těšte se ještě dlouhá léta při vyprávění a prohlížení fotografií z dovolené. Nabídka je široká, od víkendových pobytů pro nenáročné turisty až po luxusní dovolené ve vyhlášených resortech. Pobyty mají různou délku platnosti, některé třeba celý rok. Můžete tak k Vánocům nadělit i letní dovolenou.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Dovolená pro každého

U nás si vyberete, ať už hledáte luxusní wellness pobyt v zahraničí či jen výhodné ubytování v Česku. Páry, rodiny s dětmi i senioři - s námi si může užít cestování každý.

Bez jazykové bariéry

Neovládáte cizí jazyk? Stačí se svěřit do péče naší zákaznické podpory a do ciziny se můžete vydat bez obav. Vyřešíme za vás třeba rezervaci nebo jakékoliv další požadavky přímo při pobytu.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 4. 3. 2017

Slovenské lázně: na své si přijdou dobrodruzi i romantici

Sousední Slovensko známe zejména jako zemi brynzových halušek, krásných hor a snové přírody. Málokdo přitom ví, že díky bohatství podzemních pramenů se zde nachází až 31 lázní. Piešťany, Trenčianske Teplice nebo Podhájska, které jsou ty pravé pro vás?

TIPY TÝMU SLEVOKING 2. 8. 2017

Polské lázně: Kam vyrazit ze relaxací a procedurami?

V Polsku mají lázeňská města staletou tradici. Lázně jsou skvělou volbou pro dovolenou, při které odplavíte všechny starosti každodenního života. Navíc pomohou léčit zdravotní problémy. Všechny jmenované lázně se navíc nacházejí co by kamenem dohodil.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím