Osobně ověřeno | Slevoking - Pobyty se slevou

Osobně navštíveno a prověřeno

Lokalita, cena, kvalita služeb… to jsou jen některé faktory, na které hledíme při výběru dovolené. Co je ale možná důležitější než toto všechno? Pro nás to rozhodně je to, abychom měli informace z první ruky. Místo zajíce v pytli si totiž mnohem raději kupujeme dovolenou, o které nám kolega minulé léto básnil ještě měsíc po návratu.

Osobně ověřeno
Osobně ověřeno

Abychom tento servis mohli nabídnout i vám, vypravujeme se do hotelů a penzionů osobně a podrobujeme je přísné zkoušce kvality. Jenom tak vám pak můžeme říct, kde v okolí čepují nejlepší pivo a kde začíná modrá značka. U všech hotelů a penzionů, které se pyšní označením “Osobně navštíveno a prověřeno”.

Osobně ověřeno
  • Člen našeho týmu v hotelu/penzionu strávil celý pobyt a na vlastní kůži ověřil nejen pohodlnost postele, kvalitu stravy, pohostinnost personálu a teplotu vody v bazénu - zkrátka zažil vše, co na pobytu zažijete vy. K tomu navíc prošel okolní zajímavosti: ať už to jsou lázně, turistické trasy nebo historické pamětihodnosti.
  • Dozvíte se vše, to pozitivní i to negativní. Všichni, kteří pobyt absolvovali, si poctivě zapisují a fotí o sto šest. Tyto fotky a informace pak najdete zapracované v prezentaci hotelu a můžete si být jistí, že zde najdete naše reálné zážitky. A pokud byste přece jen nevěřili, vždy se můžete podívat na videa, která v hotelech natáčíme.
  • Nejen, že si naše autentické zkušenosti můžete přečíst a prohlédnout přímo v prezentaci ubytování, ale můžete se dozvědět také o dost víc. Pokud vám chybí nějaká informace, naše zákaznická podpora vám dokáže poradit na základě opravdu obsáhlého materiálu, který na základě naší osobní návštěvy vznikl.
Osobně ověřeno

Nabízené hotely a penziony vybíráme pečlivě ještě předtím, než vám je poprvé ukážeme. Ale stejně jako léty prověřený recept může někdy zklamat, i naše odhady nemusí vždy vyjít. Díky tomu, že hotel navštívíme ale víme o dost víc než naše konkurence. Nedostatky pomůžeme vyřešit a vy dostanete přesné informace o tom, jak to na místě opravdu vypadá a co můžete čekat.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím