O nás | Slevoking - Pobyty se slevou

O nás

Kdo jsme a proč to děláme?

Milujeme cestování a našim cílem je vybírat pro vás ověřené pobyty za výhodné ceny. Život je krátký a proto do něj chceme vnést více zážitků nejen sobě, ale i vám. S námi je cestování dostupné každému a na dovolenou se tak mohou vydat i lidé, kteří nemají finance na drahé zájezdy. Stojíme si za tím, že i běžný člověk si může dopřát pár dní v luxusu jako král, díky tomu, že hledáme pobyty v komfortních hotelech s výraznými slevami. Snažíme se naslouchat vašim přáním a poučit se z nich, díky tomu se z malé firmy stal největší slevový portál zaměřený na cestování.

Slevoking v číslech

  • 700 hotelů, do kterých můžete vyrazit.
  • 100 000 prodaných kupónů pro více než čtvrt milionu zákazníků.
  • 24 zaměstnanců a 1 pes se starají o vaši perfektní dovolenou.
  • 1 velký sen, být cestovatelskou jedničkou, se nám plní i díky vám a pracujeme na tom, abychom i nadále rostli a poskytovali prvotřídní služby.

Jsme k vám féroví

Naším cílem je poskytovat vám pravdivé informace a pobyty, kde si odpočinete a budete se z nich vracet nadšení. Kvalita a pravdivé informace jsou pro nás důležité, proto hotely osobně ověřujeme, fotíme, natáčíme videa. Chceme, abyste o hotelu ještě před odjezdem věděli všechno. Pobyty se vám zkrátka snažíme maximálně ulehčit – skládáme pro vás balíčky tak, abyste v nich měli vše potřebné. Pokud cestujete do zahraničí, rádi vám zadarmo pomůžeme s rezervací a abyste si na cestách nemuseli o nic starat, nabízíme vám také cestovní pojištění s 50% slevou.

Kam se s námi podíváte?

Spousta našich zákazníků se nejraději vrací do Maďarska a rakouských Alp, proto u nás najdete širokou nabídku pobytů právě odsud. Pokud ale dostanete chuť třeba na halušky, určitě si u nás vyberete také dovolenou v Tatrách nebo slovenských termálech. V naší nabídce nechybí ani přímořská letoviska, polské metropole, lázně i příroda a samozřejmě také pobyty v Česku.

Pomáhejte s námi!

Jako společensky odpovědná firma nemyslíme jenom na sebe. Chceme pomáhat těm, kteří to potřebují. Přidejte se k nám i vy. Při dokončení objednávky můžete malým finančním obnosem pomoci na dobrou věc. Komu aktuálně pomáháme si můžete přečíst zde.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím