O nás

Kdo jsme a proč to děláme?

Milujeme cestování a našim cílem je vybírat pro vás ověřené pobyty za výhodné ceny. Život je krátký, a proto do něj chceme vnést více zážitků nejen sobě, ale i vám. S námi je cestování dostupné úplně každému. Stojíme si za tím, že si kdokoli může dopřát luxus hodný krále. Proto pro vás hledáme pobyty v těch nejlepších hotelech za nejvýhodnější ceny. Snažíme se naslouchat vašim přáním a poučit se z nich, díky tomu se z malé firmy stal největší slevový portál zaměřený na cestování.

700

hotelů, do kterých můžete vyrazit.

239 237

prodaných kupónů pro více než půl milionu zákazníků.

43 + 1

43 zaměstnanců a 1 pes se starají o vaši perfektní dovolenou.

1 velký sen,

být cestovatelskou jedničkou, se nám plní i díky vám a pracujeme na tom, abychom i nadále rostli a poskytovali prvotřídní služby.

Jsme k vám féroví

Naším cílem je poskytovat vám pravdivé informace a pobyty, kde si odpočinete a ze kterých se budete vracet nadšení. Kvalita a pravdivé informace jsou pro nás důležité, proto hotely osobně ověřujeme, fotíme a natáčíme videa. Chceme, abyste o hotelu ještě před odjezdem věděli všechno. Pokud cestujete do zahraničí, rádi vám zadarmo pomůžeme s rezervací. A abyste se na cestách nemuseli o nic starat, nabízíme vám také cestovní pojištění s 50% slevou.

Kam se s námi podíváte?

Spousta našich zákazníků se nejraději vrací do Maďarska a rakouských Alp, proto u nás najdete širokou nabídku pobytů právě odsud. Pokud ale dostanete chuť třeba na halušky, určitě si u nás vyberete také dovolenou v Tatrách nebo slovenských termálech. V naší nabídce nechybí ani přímořská letoviska, polské metropole, lázně i příroda a samozřejmě také pobyty v Česku.

Pomáhejte s námi!

Jako společensky odpovědná firma nemyslíme jenom na sebe. Chceme pomáhat těm, kteří to potřebují. Přidejte se k nám i vy. Při dokončení objednávky můžete malým finančním obnosem přispět na dobrou věc. Komu aktuálně pomáháme si můžete přečíst zde.

Podívejte se, co o nás napsali naši zákazníci

ZOBRAZIT RECENZE
Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK