Ubytování v obklopení alpských vrcholů

Alpensporthotel Seimler *** se může pochlubit výhodnou polohou uprostřed bavorských Alp v blízkosti rakouských hranic a jezera Königsee. Z terasy hotelu si tak užijete nádherná panoramata alpských vrcholů.

Hotel nabízí ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybavené koupelnou se sprchou a WC, telefonem a satelitní TV, většina z nich má také balkón.

Ve stylové horské restauraci se posilníte díky polopenzi, kde se můžete těšit na lahůdky bavorské kuchyně.

Relaxace a aktivní vyžití na svahu

Během pobytu můžete relaxovat v krytém bazénu nebo v sauně, kam máte v rámci balíčku neomezený vstup.

V zimě najdete v okolí mnoho svahů pro lyžaře nebo můžete vyrazit bruslit na jezero. Přímo u Berchtesgaden najdete střediska Rossfeld a Gutshof Obersalzberg s moderními vleky, trasami pro snowboardy a chatami s občerstvením až do večerních hodin.

Případně stačí popojet jen asi 8 km do oblasti Ramsau a navštívit Ski areál Hochschwarzeck, kde zdarma zaparkujete a na sjezdovkách různé obtížnosti se vyřádí celá rodina od nejmenších po největší.

Dodatečné info

 • Děti do 5,9 let zdarma včetně ubytování a polopenze.

 • Děti do 11,9 let 19 €/noc včetně ubytování a polopenze.

 • Děti do 15,9 let 23 €/noc včetně ubytování a polopenze.

 • Místní poplatek 2,60 €/osoba od 16 let/noc a 1,30 €/osoba od 6 do 16 let/noc.

 • Dokoupení další noci včetně polopenze 90 €/2 osoby.

 • Kupón není možné využít v termínu 23.3. - 13.4.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski resort Jenner – Königssee

Ski resort Jenner – Königssee

Zalyžujte si v Národním parku Berchtesgaden s výhledem na jezero Königsee. Tento parádní zážitek vám poskytne ski resort Jenner - Königssee. Zdejší sjezdovky jsou určené zejména středně pokročilým lyžařům, i začátečníci tu ale mají více než tři kilometry vhodného svahu. Za skvělým lyžováním vás vyveze celkem osm lanovek a vleků, počítat můžete se zasněžováním až do začátku dubna.

Lyžařské středisko Obersalzberg

Lyžařské středisko Obersalzberg

Jestli hledáte místo pro rodinné lyžování v blízkosti Berchtesgadenu, Obersalzberg by mohlo být to pravé pro vás. V lyžařském středisku najdete čtyři klasické vleky a jeden dětský, dobře tu proto sladíte i lyžaře různých úrovní. Přímo u areálu se nachází parkoviště a restaurace Gutshof, kde svůj aktivní den můžete příjemně zakončit. Jestli nejste na hory právě nejlépe vybaveni, přímo na místě vám lyže zapůjčí a v lyžařské škole můžete získat i cenné tipy.

Berchtesgaden

Berchtesgaden

Městys Berchtesgaden v jihovýchodním cípu Bavorska byl v historii poprvé zmíněn v roce 1102 a v 19. století sloužil jako letní sídlo bavorských králů, kteří nechali zdejší klášter přestavět do podoby královského zámku. Tou dobou se sem sjížděli také umělci a Berchtesgaden tak posloužilo jako pozadí k dílům například norského spisovatele Henrika Ibsena. Nechte se krásou tohoto horského sídla okouzlit i vy a možná vás také políbí múza, až se budete procházet místním národním parkem.