Užijte si dovolenou v nádherné alpské přírodě v Horním Bavorsku. V Hotelu Alpenhof Wallgau *** budete mít dokonalou péči - bohaté snídaně, bavorské čtyřchodové menu, láhev vína, vstup do sauny a k tomu parádní výhled.

Alpský hotel ve venkovském stylu

Hotel Alpenhof Wallgau *** leží ve městě Wallgau na úpatí bavorských Alp. Ubytováni budete v pokojích zařízených ve venkovském stylu. Nábytek z borovicového dřeva je ruční tesařská práce.

Těšit se můžete na snídaně formou bufetu, kde najdete domácí pečivo a regionální produkty. Bavorskou kuchyni okusíte díky čtyřchodovému regionálnímu menu, které máte v ceně balíčku.

Hotel vyjde vstříc pejskařům, rodinám s dětmi i lidem s požadavky na speciální stravu. Všichni zde najdou vhodné zázemí, ať už se jedná o vegetariánská jídla nebo zapůjčení dětského vybavení jako je postýlka, židlička či chůvička.

Nádherná příroda

Hotel má výbornou polohu mezi masivem Karwendel a pohořím Wetterstein s nejvyšší horou Německa Zugspitze. Vychutnáte si tu čistou přírodu, množství turistických a cyklistických stezek i golfová hřiště.