• Polopenze po celou dobu

 • Vstup do vinného sklípku

 • Odpolední čaj nebo káva

 • Finská a infra sauna

 • Welcome drink a zákusek

Vypravte se do nedalekého Bavorska a užijte si dovolenou v hotelu Lesní dům se slovensky mluvícím personálem, polopenzí, vinným sklípkem i neomezeným wellness. Pro děti je tu dětský koutek, pro dospělé třeba kulečník.

Slovenský hotel v Bavorsku

Hotel Lesní dům se nachází 10 minut chůze za hranicemi u Bavorského lesa. Přestože dům stojí ve městě Bayerisch Eisenstein, domluvíte se tu česky nebo slovensky.

Ubytováni budete v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a TV. Hotel je ideální volbou i pro rodiny. Pro děti je k dispozici dětský koutek i venkovní hřiště. Navíc si můžete zvolit variantu, kdy budou mít až dvě děti do 14,9 let veškeré služby v ceně.

Najíte se v restauraci zařízené v bavorském stylu s výhledem na horu Velký Javor. Po celou dobu vás tu čeká polopenze, dle varianty si tu vychutnáte také čaj o páté nebo odpolední zákusek.

Vyžití na dovolené v Bavorském lese

Bezprostřední blízkost Bavorského lesa a zajímavých měst vám zaručí příjemně strávenou dovolenou plnou nových zážitků.

Pobyt je nakloněn také odpočinkovému trávení času. Hotelové wellness disponuje relaxační místností s infra saunou a finskou saunou s ochlazovacím jezírkem. Kdykoliv si také můžete přijít zahrát kulečník, stolní hokej nebo fotbálek do společenském místnosti. Po domluvě je možné pronajmout si i sportovní halu.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 9,9 let 450 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Dítě do 14,9 let 550 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Dítě do 17,9 let 650 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

Příplatky:

 • Místní poplatek 55 Kč/dospělá osoba/noc a 35 Kč/dítě/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč (8 €)/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iveta Světlíková S.)

Ubytování hezké, domácí strava, nové wellness, velmi příjemný a ochotný personál, vnitřní herna pro děti + venkovní hřiště. Krásná příroda.

Vynikající (Stanislav B.)

V hotelu se nám opravdu líbilo. Z pokoje jsem viděli přímo na Arber a zároveň na nedaleký bobří potok. Proti nočnímu hluku, který jsme zažili v nedaléké Železné Rudě je zde klid. Snídaně opulentní, personál velmi komunikativní a vstřícný. Rádi se sem vrátíme v létě abychom vyzkoušeli i cyklostezky. Stanislav a Jarmila

Vynikající (Jiří N.)

Prostředí hotelu příjemné domácké, pobyt splnil naše očekávání jak bylo nabízeno. Jídlo chutné jen škoda že bylo na výběr pouze ze dvou možností. Personál velmi milý a vstřícný, pokoje čisté. V blízkosti pensionu Velký Javor a jezero vše stojí za návštěvu. Vřele doporučujeme. Novotný

Tipy na výlet

Národní park Bavorský les

Národní park Bavorský les

Národní park Bavorský les bezprostředně sousedí s českým Národním parkem Šumava a společně tak tvoří jeden z největších bilaterálních národních parků Střední Evropy. Centrem a zároveň sídlem správy Bavorského lesa je město Grafenau, ve kterém žije přes 8 tisíc obyvatel. Kromě krásných smrkových, borovicových a bukových lesů, se v Bavorském lese nachází také několik rašelinišť, tím největším je Grosser Filz - Klosterfilz u Riedlhütte na jižním okraji parku. Za návštěvu stojí také středisko Hans-Eisenmann-Haus, kde si můžete prohlédnout areál s malýma oborama pro zvířata, které se v parku vyskytují nebo zde žila v minulosti.

AQACUR Badewelt Bad Kötzting

AQACUR Badewelt Bad Kötzting

Nejmladší bavorské lázně se nachází v idylickém prostředí přírodního parku Bavorského lesa. Ve zdejším vodním světě najdete jak zážitkové bazény s tobogány, tak bazény s horkou termální vodou, která vás poskytne ty nejlepší podmínky k relaxaci. Vyzkoušejte také vířivku nebo venkovní bazén se slanou vodou a masážními tryskami. Když nic jiného, tak vás dostane saunový svět s širokou nabídkou procedur prospěšných pro vaše tělo i duši.

Bikepark Geisskopf

Bikepark Geisskopf

Chcete zažít na své dovolené trochu adrenalinu? Rádi sjíždíte na kole krkolomné tratě plné dřevěných lávek a dalších atrakcí? Pak rozhodně vyzkoušejte bikepark Geisskopf, který se nachází pouze tři čtvrtě hodiny od českých hranic. Na výběr v něm máte několik různě náročných tratí, na kopec vás i s kolem vyveze lanovka či vlek a parkování u bikeparku je zdarma.