Přijeďte lyžovat do bavorského střediska Berchtesgaden s celou rodinou. Děti do 5,9 let mají zdarma pobyt, ale i polopenzi, vstup do bazénu a sauny. Rodinnou dovolenou si tak užijí všichni členové.

Ubytování v obklopení alpských vrcholů

Alpensporthotel Seimler *** se může pochlubit výhodnou polohou uprostřed bavorských Alp v blízkosti rakouských hranic a jezera Königsee. Z terasy hotelu si tak užijete nádherná panoramata alpských vrcholů.

Hotel nabízí ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybavené koupelnou se sprchou a WC, telefonem a satelitní TV, většina z nich má také balkón.

Ve stylové horské restauraci se posilníte díky polopenzi, kde se můžete těšit na lahůdky bavorské kuchyně.

Relaxace a aktivní vyžití na svahu

Během pobytu můžete relaxovat v krytém bazénu nebo v sauně, kam máte v rámci balíčku neomezený vstup.

V zimě najdete v okolí mnoho svahů pro lyžaře nebo můžete vyrazit bruslit na jezero. Přímo u Berchtesgaden najdete střediska Rossfeld a Gutshof Obersalzberg s moderními vleky, trasami pro snowboardy a chatami s občerstvením až do večerních hodin.

Případně stačí popojet jen asi 8 km do oblasti Ramsau a navštívit Ski areál Hochschwarzeck, kde zdarma zaparkujete a na sjezdovkách různé obtížnosti se vyřádí celá rodina od nejmenších po největší.