• Snídaně nebo polopenze

 • Welcome drink v Blue Baru

 • Vířivka ve wellness neomezeně

 • Finská sauna neomezeně

 • Sleva na procedury

Jak si představujete příjemnou odpočinkovou dovolenou? Elegantní hotel, snídaně nebo polopenze, neomezený vstup do sauny a vířivky a možnost masáží a kosmetických služeb. Za takovou dovolenou zamiřte do saského Plauen.

Ubytování elegance sama

Hotel Alexandra **** se nachází přímo v pěší zóně města Plauen v německém Sasku a již 160 let vítá hosty ze všech koutů světa. Interiéry hotelu jsou elegantní díky propojení prvků secese s klasickým italským nábytkem a křišťálovými lustry.

Pro hosty je k dispozici 70 pokojů a 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, minibarem, rádiem, satelitní TV, trezorem a fénem.

Restaurace i bar pro hladové hosty

K pobytu patří welcome drink v Blue Baru, kam se díky jeho podmanivé atmosféře budete jistě během pobytu znovu vracet. Klasickou eleganci pak zažijete v hotelové restauraci, kam budete přicházet na snídaně, ale i tříchodové večeře, pokud zvolíte variantu s polopenzí.

Restaurace nabízí regionální, národní i mezinárodní kuchyni, drobné občerstvení najdete i v kavárně.

Maximální odpočinek

Pro naprosté uvolnění se vydejte do hotelového wellness. Prohřejte se v oblíbené finské sauně nebo nachytáte bronz v soláriu. Starosti přímo odplavou, až se ponoříte mezi bublinky ve vířivce.

Pokud se chcete nechat opečovávat, máte i tuhle možnost. V ceně balíčku získáte 10% slevu na všechny masáže, kosmetické služby a wellness procedury, které hotel nabízí.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 6,9 let zdarma.

 • Děti do 13,9 let 14,5 €/noc včetně snídaně a 22,5 €/noc včetně polopenze.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Plauen

Plauen

Plauen je okresní město ve spolkové zemi Sasko, dostanete se sem snadno z České republiky i Bavorska. V minulosti bylo sídlo významné v textilním průmyslu a plavenská krajka je dodnes významným pojmem s vlastní ochrannou známkou. Typickou německou architekturu můžete při procházce obdivovat na staré městské radnici, k dalším zastavením doporučujeme například Kostel sv. Marka.

Termální lázně Aquadon Bad Brambach

Termální lázně Aquadon Bad Brambach

V Aquadonu čeká relaxace a zábava pro malé i velké v jedinečném prostředí, z bazénů budete mít výhled na zalesněné louky lázeňského parku. V lázních najdete 25metrový bazén, vířivku, různé masážní trysky pro uvolnění napjatých krčních a zádových svalů i venkovní bazén. Voda o teplotě 32 °C je zárukou naprostého uvolnění. Otevřeno je denně od 9:00 do 22:00 hodin. Užít si tu můžete i různé druhy saun. Doporučujeme využít rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti.

Bad Elster

Bad Elster

Lázeňské město Bad Elster leží v německém Sasku blízko hranic s Bavorskem, ale i Českem. Město žije především z turismu a lázeňství. Nachází se tu sedm lázeňských rehabilitačních klinik, a jak se na lázeňské město sluší, je tu mnoho příjemných parků k procházkám. Za návštěvu stojí také zdejší památky - kostel sv. Alžběty a luteránský kostel sv. Trojice. Díky hustým okolním lesům tu celoročně vládnou příjemné klimatické podmínky.