Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dušan H.)

S pobytom sme boli spokojí až na skutočnosť, že v kúpeľoch bola časť vonkajších bazénov mimo prevádzky.

Vynikající (David J.)

pobyt byl v pořádku. Moc se nám líbil. Jediné na co jsme měli námitky byly večeře. Ale jiný kraj jiný mrav :) s termálama jsme byli nadmíru spokojeni

Skvělé (Lenka J.)

Tento pobyt už jsme zakoupili podruhé, poprvé jsme zde byli letos v dubnu. Tentokrát jsme neměli tak dobrý pokoj, bohužel postele byly rozvrzané/č.206/ a báli jsme se v noci pohnout, abychom se vzájemně nerušili. Také hotelová kuchyně nám dělala trošku problém, jídla z fritézy a mražené polotovary v oblibě nemáme. Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, poloha hotelu výborná. Vyhovovalo nám také, že pes byl zdarma - měli jsme sebou dva malé pejsky-nikomu nevadili - spíše naopak. I to, že si hotel za pejsky nic neučtuje hrálo roli v našem výběru, navíc okolí je pro pobyt se psem velmi vhodné. Tyto klady převýší zápory / hlavně gastronomické/, takže určitě hotel ještě navštívíme.

Skvělé (Aleš N.)

Hotel na 3 * dobrý s jídlem spokojeni. Ubytování odpovídalo 3*. Velká výhoda, že je blízko termálu.

Skvělé (František N.)

Prostředí hotelu bylo dle očekávání a příjemné . Vše odpovídalo a dostaly jsme co bylo na kuponu uvedeno . Strava dobrá a přiměřená hotelu s hvězdičkami . personál hotelu velmi ochotný . Doporučil bych návštěvu města a termální lázně zejména saunový svět .

Vynikající (Vítězslav K.)

Zajištění bylo 100%, služby rovněž.Předpokládám, že ubytování v letních měsících by vyžadovalo klimatizovaný pokoj.Ten, ve kt.jsme byli ubytováni klimu postrádal.

Vynikající (Hana M.)

Prostředí hotelu je hezké, zmodernizované a personál příjemný. Jezdíme do tohoto hotelu každý rok a vždy jsme spokojeni. Určitě jsme jej nenavštívili naposled.

Skvělé (Svatava K.)

Byli jsme spokojeni, hotel čistý, příjemný personál, chutné večeře. Jen snídaně by mohly být lepší. :)

Skvělé (Blanka J.)

Personální vstřícný, ochotný. Do lázní 5 min. Nemají chybu. Prostředí hotelu, jídelna s výhledem na řeku se nám líbila. Strava celkem slušná, není velký výběr, ale je chutná. Řekla bych, že odpovídá 3hvězdičkovému hotelu. Vše, co slíbili, bylo splněno.

Vynikající (Jana K.)

Pobyt odpovídal popisu, mohu ho doporučit dálším zájemcům. Ubytování je pěkné, jídlo dobré