Pobyt pro dva v krásném hotelu Bobbio*** v luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti se snídaní, celodenním vstupem do termálních lázní a volným využitím sauny. Romantika a relax ve městě nabitém zajímavostmi.

Letní romantika v městě na Dunaji

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města.

V Budapešti si také naplno poznáte lázeňskou tradici. V lázních Szechenyi najdete 15 vnitřních bazénů, 3 vnější velké bazény, plavecký bazén a 10 saun. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Co rozhodně vidět v Budapešti?

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nikdy se zde nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi - 3. největší v Evropě
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Tatiana F.)

Boli sme spokojni, akurat sa mi nepacilo,ze ste uviedli,ze hotel sa nachadza v blizkosti centra,ale bol na okraji Budapesti.

Skvělé (Michaela V.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, zejména zimní zahrada v zeleni. Hotel byl krásně podzimně nazdobený. Pokojíky byly dobře vybavené, snídaně byla dostatečně pestrá - každý si mohl vybrat dle chuti. Personál na hotelu je na standardní úrovni, jen pí. v recepci by mohla být vstřícnější. Saunu jsme ani z časových důvodů nevyužili. Dostupnost do centra Budapešti byla také vyhovující.

Vynikající (Alena V.)

Velká spokojenost - luxusní ubytování v krásném hotelu s bohatou snídaní. Lázně a město překrásné.

Skvělé (Nela G.)

Spokojenost, vše co bylo nabídnuto, bylo splněno :) Hotel příjemný, takový rodinný :)

Skvělé (Eva ?.)

celkově s pobytem spokojeni, až na vrzající postele a postarší sociální zařízení

Skvělé (Helena J.)

S ubytováním jsme byli spokojeni. Hotel je velmi klidný. Snídaně byly bohatě. V nabídce Slevokingu bylo, že máme 30 minutový vstup do sauny. Toto nám nebylo umožněno s tím, že sauna nefunguje. Na hotelu nám nebyla nabídnuta ani žádná náhrada. Přitom na hotelu Bobbio inzerovali, že za tuto službu účtují 7 Euro za osobu.

Vynikající (Petra ?.)

Hotel skromný, personál/obsluha velmi příjemná, ochotná - nad rámec. Pobyt odpovídal popisu, akorát je v odlehlé neudržované čtvrti a v okolí žádná restaurace, pouze dojezd autem. Na hotelu pouze snídaně. Jinak na prodloužený víkend s návštěvou centra, tržnice a samozřejmě několika lázní - paráda.

Skvělé (Jana P.)

Hotel se nachází ve velmi klidné čtvrti Budapešti, dobře dostupné z centra města. Pokoj byl poměrně malý, ale útulný. Jediná drobná nevýhoda byla, že chyběly dveře směrem na chodbu, takže byl veškerý pohyb na chodbě slyšet i v pokoji. Snídaně byla typicky bufetová a výběr byl poměrně rozmanitý. Obsluha hotelu rozumí i mluví celkem obstojně anglicky, takže nebyl problém se domluvit

Skvělé (Hana ?.)

Ubytovanie a sluzby ok. Dobre spojenie s centrom mesta. Na izbe 207 vymenit stare postele a TV. Prostredie hotela velmi pekne a hlavne kludne. Mila pozornost volny vstup do Seczenyho kupelov.

Skvělé (Dagmar V.)

Celkově jsme byli spokojení - hotel Bobbio byl pěkný, čistý. Snídaně byly standardní, káva výborná. Ovšem na pokoji jsme měli ledničku částečně plesnivou, kterou jsem si umyla (byla asi delší dobu zavřená), na stolkách byl prach a spali jsme na válendách, které klouzaly po podlaze. V hotelu byli ubytovaní jak Češi tak i Slováci a ne všichni hovoří maďarsky nebo jiným světovým jazykem a tak by nebylo na škodu, kdyby základní informace byly i v češtině nebo slovenštině. Budapešť byla krásná a rádi se do ní v budoucnosti znovu vrátíme. Není problém bydlet v hotelu mimo centrum, protože dobře funguje městská doprava. V ceně jsme měli vstup do lázní Szechenyi - jedním slovem perfektní !